Rozpoczyna się Brodka Tour

Były już sale filharmonijne i teatralne, przyszedł czas na kluby. Rozpoczyna się bowiem Brodka Tour, czyli zimowa trasa koncertowa jednej z najbardziej charakterystycznych polskich wokalistek. 


W przeciwieństwie do dwóch poprzednich tras koncertowych, podczas występów klubowych, które będą miały miejsce w siedmiu polskich miastach, usłyszymy nie tylko utwory pochodzące z najnowszego albumu Brodki, czyli „Clashes”, ale i te zawarte na płytach „LAX” i „Granda”. Nie zabraknie zaskakujących aranżacji oraz niezwykłej oprawy wizualnej.


Sama nie mogę się doczekać tej klubowej energii, która nas czeka – mówi Monika. – Dawno nas nie było w takiej odsłonie. Już myślimy, czym Was i siebie zaskoczyć…


Wszystkie koncerty odbywające się w ramach Brodka Tour zostaną poprzedzone występami Barbary Wrońskiej z jej premierowym solowym projektem.


Miałam przyjemność usłyszeć część płyty Basi przedpremierowo i zachwyciłam się jej oryginalnością i świetnymi tekstami. Bardzo cieszę się na tę wspólną podróż przez Polskę – przyznaje wokalistka.


Zobacz, w których miastach pojawi się Monika Brodka:

29.11.2017 / Warszawa / Palladium
1.12.2017 / Wrocław / A2
2.12.2017 / Łódź / Wytwórnia
6.12.2017 / Poznań / B17
7.12.2017 / Gdańsk / Stary Maneż
16.12.2017 / Kraków / Klub Studio
17.12.2017 / Katowice / Mega Club


Zajrzyj po więcej:

Brodka na Facebooku

Barbara Wrońska na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.