Roztańczony teledysk od zespołu Chonabibe

W Internecie ukazał się właśnie najnowszy singiel grupy Chonabibe. Nagraniu zatytułowanemu „Zatańczę”, gdyż o tej piosence mowa, towarzyszy teledysk.


Niebawem miną już cztery lata od wydania poprzedniego albumu Chonabibe, lubelskiej formacji łączącej w swojej twórczości soul, pop, funk, reggae i nieograniczone pokłady luzu. Po świetnie przyjętych przez krytykę i słuchaczy „Migracjach” (2013) oraz wywoływanych
„Panoramach” (2015) przyszła pora na najbardziej dynamiczny i roztańczony krążek w dorobku zespołu. Album „Cho na bibe”, bo taką nosi nazwę, zapowiadany jest jako materiał sprawdzający się idealnie w trakcie rozmaitych sytuacji towarzyskich: spotkań z przyjaciółmi, imprez z nieznajomymi, szalonych domówek oraz podróży dalekich i bliskich. Krążek będzie miał swoją premierę pod koniec kwietnia 2019 roku, jednak już teraz możemy posłuchać pierwszego zapowiadającego płytę singla.


„Zatańczę” to spoiler tego, co czeka nas na nowym wydawnictwie. Szybki, taneczny utwór wyprodukowany w duchu Pharella Williamsa tworzy z przyjemnym, ale niekiczowatym tekstem i roztańczonym klipem idealną mieszankę na rozpoczęcie wiosny z przytupem. Piosenka opowiada o celebracji życia, która nie jest ślepym zatraceniem się w hedonistycznym biegu, lecz pierwiastkiem czystego pozytywu, wydestylowanym ze zwykłej codzienności. Brzmi zawile? Niekoniecznie – wystarczy posłuchać!


Utwór znajdziemy  na YouTube oraz we wszystkich najważniejszych serwisach streamingowych: https://independentdigital.lnk.to/Zatancze.zajrzyj po więcej:

Chonabibe na Facebooku