Rozwiąż „Krzyżówkę” Pokahontaz i posłuchaj przedpremierowo płyty

Na kanale MaxFloRecTV pojawiła się właśnie „Krzyżówka”, czyli kolejny singiel zwiastujący czwartą płytę Pokahontaz, zatytułowaną „REset”. Uwaga! Na tych, którzy rozwiążą zagadkę zawartą w towarzyszącej utworowi animacji, czekają atrakcyjne nagrody. Jedna z nich to… przedpremierowy odsłuch „REsetu” w obecności samego Fokusa i Rahima!


Zespół Pokahontaz przyzwyczaił już fanów do tego, że premierę każdego krążka poprzedza nietuzinkowym numerem. Przy okazji debiutanckiego albumu o nazwie „Receptura” był to na przykład „Wstrząs dla mas”. Przed opublikowaniem „Rekontaktu” w sieci pojawiła się „Niemiłość”. Zanim na sklepowe półki trafiło poprzednie wydawnictwo grupy, „Reversal”, furorę na YouTubie wywołało nagranie „W ruch”. Teraz muzycy proponują „Krzyżówkę”.


Na pierwszy rzut oka krzyżówka może wydawać się trudna do rozwiązania. Zakładamy jednak, że mamy inteligentnych fanów, którzy sobie z nią poradzą – mówią Fokus i Rahim.Za produkcję „Krzyżówki”, jak i całego „REsetu”, odpowiada wrocławski duet White House. Cuty do utworu dorzucił DJ West. Nowy utwór Pokahontaz otrzymał tytuł „Krzyżówka” nie bez powodu. Tekst odpowiada bowiem hasłom, które należy dopasować do specjalnie na potrzeby tej premiery przygotowanej grafiki. Dostępna jest ona na kanale MaxFloRecTV na YouTube. Znaleźć można ją również TUTAJ czy w największych serwisach streamingowych. Łamigłówka nie zawiera pytań. Definicje wymagające odgadnięcia pojawiają się w zwrotkach Rahima i Fokusa. Co ważne, główne hasło krzyżówki ułożyć będzie można z liter znajdujących się w szarych polach.


Dla wybranych autorów poprawnego hasła głównego przewidziano nagrody. Szansę na ich zdobycie będą miały te osoby, które zamówią album „REset” w pre-orderze na MaxFloSklep.pl, podając rozwiązanie krzyżówki w uwagach do zamówienia. Co dwudziesty zamawiający, który poda właściwe hasło, otrzyma słuchawki douszne partnera
wydawnictwa, marki JBL. Wśród wszystkich klientów zamawiających płytę w przedsprzedaży, którzy rozwiążą krzyżówkę, Rahim w dniu swoich urodzin, 17listopada, wylosuje laureata nagrody specjalnej. Wydarzenie transmitowane będzie w kanałach social media MaxFloRec i zespołu. Szczęśliwiec zaproszony zostanie na indywidualne spotkanie z
Pokahontaz w salonie partnera marki JBL. Podczas spotkania wraz z artystami będzie miał
on okazję przedpremierowo posłuchać „REsetu”.


„Krzyżówka” jest już ostatnim singlem przed uruchomieniem pre-orderu wydawnictwa. Przedsprzedaż wystartuje wkrótce na MaxFloSklep.pl. Wydarzeniu towarzyszyć będzie premiera nowego klipu formacji.


Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec), Paulina Kalinowska.


Zajrzyj po więcej:

Pokahontaz na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.