RUN, UNICORN! – potężna dawka dobrego rocka (video)

Jeśli ktoś był kiedyś na ich koncercie to, z pewnością, może dojść do, co najmniej dwóch odkryć: po pierwsze powiedzieć, że grają post-grunge, czy stoner rocka, byłoby sporym uproszczeniem, po drugie – ze sceny dociera do odbiorcy taka energia i moc, że czasami trudno uwierzyć, że tam stoją tylko trzy osoby. Ich muzyka jest bardziej złożona. Słychać w niej, że panowie lubią bawić się różnymi gatunkami muzycznymi i wychodzi im to znakomicie.

Przez ostatnie trzy lata zespół niejednokrotnie udowodniał ze sceny – supportując m.in. Trickego, Buldoga, czy Luxtorpedę, czy Acid Drinkers – że pojawienie się regularnego wydawnictwa, to tylko kwestia czasu. Piękną zapowiedzią ich nadchodzącego debiutu było umieszczenie jednego z utworów na składance śląskich, rokujących składów – Sealesia 2. Utwór 3KŚ został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez odbiorców jak i krytyków muzycznych. Ten fakt tylko utwierdził chłopaków w tym, że pora wypuścić pełen krążek po za ściany realizatorki. Jak postanowili, tak zrobili. 24 listopada 2012 roku, ukazał się ich debiutancki album YES, IT`S RAW, który został bardzo przychylnie przyjęty zarówno w Polsce ( utwory Klusek gościły m.in w radiowej Trójce, Radiu Roxy, Radiu Kraków, Radiu Katowice, recenzja w Teraz Rock), a także za granicą ( Yes,It` Raw zostało zauważone przez portal The Seatlle Grunge Scene).

„Run, Unicorn” to pozycja idealna dla wszystkich, którym tęskno muzycznie do lat 90-tych, a szczególnie rejonów Seattle. Potężna dawka energicznego i jednocześnie melodyjnego rocka, wzbogaconego mocnym i charakterystycznym wokalem Adama Antosiewicza Jr.
Na albumie znajdziecie wszystko to, co stanowiło o potędze grungowego nurtu w pierwszej połowie lat 90. Energię, autentyczność, pasję, zapadające w pamięć kompozycje i rewelacyjne wykonawstwo.
Jak zaznaczył jeden z recenzentów: Kluski nie tylko reanimują truposza grunge’u – one przywracają go na tron.
Wydanie w wersji książkowej, zawiera dodatkowe materiały – zdjęcia grupy oraz teksty utworów. Wszystko w wysokiej jakości opakowaniu.

>Zamów płytę <

http://kmlas.pl/sklep/run-unicorn-kluski/

KLUSKI „Run, Unicorn”

GOODBYE SONG
ALL THE WAY
ANGELICA JOHNSON
TRUMAN
LAZY BOY
DEFINE LOVE
VIEW OF YOU
WALTZ
WHILE I GO
SCARY PLACE

Sł. Adam Antosiewicz muz. Kluski

Skład zespołu:
Adam Antosiewicz – wokal/gitara
Piotr Magnucki – bas
Michał Spis – perkusja

Gościnnie – Marta Piwowar – chórki

Wydawnictwo: Kompania Muzyczna LAS
Mix i mastering: Jarek Toifl
Nagrania zrealizowano w MAQ Records 2016/2017


Zajrzyj po więcej:

http://www.facebook.com/kluskipl/

http://www.instagram.com/kluskiband

Kompania Muzyczna LAS WWW: http://www.kmlas.pl/
Facebook: http://www.facebook.com/KompaniaMuzycznaLAS
Instagram: http://www.instagram.com/kmlas_music

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.