Rusza oryginalny podcast Empik Music „Rozmowy Metza”

„Rozmowy Metza”

Podcast zadebiutował w piątek 22 października, a bohaterem pierwszego odcinka jest Król. Kolejne premierowe „Rozmowy Metza” udostępniane będą cyklicznie, w każdy piątek, wyłącznie w aplikacji Empik Music.

Co w duszy gra topowym muzykom rodzimej sceny? Dociec postara się Piotr Metz, jeden z najbardziej wpływowych dziennikarzy muzycznych w Polsce. W swoim autorskim podcaście „Rozmowy Metza” o twórczych zmaganiach i rozmaitych doświadczeniach porozmawia m.in. z Królem, Hanią Rani, Grabażem, Fiszem, Organkiem, Czesławem Mozilem i Nergalem.

Bohaterem odcinka specjalnego będzie Elton John, który zdradzi, jakie niespodzianki przygotował dla fanów na najnowszym albumie „The Lockdown Sessions”. Podcast dostępny jest w Empik Music.

Rusza oryginalny podcast Empik Music „Rozmowy Metza”

Piotr Metz nie ukrywa, że w rozmowach w naturalny sposób wypływać będzie wątek tego, w jaki sposób pandemia wpłynęła na muzyków:

– Trudno uciec obecnie od tematu tego, co zmieniło ostatnie kilkanaście miesięcy. Szczególnie w branży muzycznej. Każdy ma tu swoją własną, indywidualną historię – zapowiada autor „Rozmów Metza”.

Aplikacja mobilna Empik Music jest dostępna w sklepach Google Play (Android), App Store (iOS) i Huawei AppGallery. Nowi użytkownicy usługi mogą skorzystać z bezpłatnego, 30-dniowego okresu próbnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.