Rusza rekrutacja do 9-tej edycji Akademii Menadżerów Muzycznych !

Akademia Menedżerów Muzycznych, która już od 4 lat kształci branżę muzyczną rozpoczyna właśnie nabór do 9. edycji szkoły. Organizatorzy przyzwyczaili uczestników to nowych atrakcji, związanych z każdą edycją. Nie inaczej jest teraz.

loga + www-05

Na pewno bardzo ważną informacją jest modyfikacja programu, który już wkrótce w pełnej odsłonie pojawi się na stronie internetowej Akademii. Powodem tego jest dynamicznie zmieniający się rynek muzyczny, a przede wszystkim to, jak bardzo zmieniają się sposoby zarabiania na muzyce. A to jest właśnie główny cel organizatorów – wykształcić w Uczestnikach umiejętności zarabiania i osiągania szeroko pojętego sukcesu. Dlatego w programie pojawiają się dwa nowe tematy. Pierwszy jest poświęcony zjawisku Crowdfundingu. To obecnie bardzo ważne narzędzie, dzięki któremu można wypromować i sprzedać projekt kulturalny. W Polsce to zjawisko ma bardzo wielu zwolenników. Mnóstwo artystów z kręgów muzycznych dzięki crowdfundingowi wydało płyty, zrealizowało teledyski. Dlatego Akademia Menedżerów Muzycznych podczas tego modułu zajęć uczy jak zbudować taką kampanię, odpowiednio ją wypromować i oczywiście sfinalizować zarabiając założoną kwotę. Zajęcia prowadzi Bartosz Nowak odpowiadający za projekty muzyczne w największej w Polsce platformie crowdfundingowej Polak Potrafi. Zajęcia już eksperymentalnie zadebiutowały w AMM i bardzo dobrze się przyjęły.

Drugi nowy temat porusza zagadnienia budowania projektów muzycznych w oparciu o alternatywne środki finansowe lub po prostu ich brak na początku kariery.  Prowadzący pokażą jak założyć i prowadzić fundację działającą tylko i wyłącznie w branży muzycznej. Nauczą również uczestników jak prowadzić swoje działalności bez wykorzystania środków finansowych jako wkładu, ale oczywiście z efektem finalnym zarobienia na nim. Te zajęcia poprowadzą Sylwia ‘Ika’ Kowalska i Marcin ‘Duże Pe’ Matuszewski. Tego drugiego nie trzeba przedstawiać – to popularny raper, dziennikarz radiowy, DJ, freestylowiec i organizator takich bitw w naszym kraju. Sylwia natomiast jest biznesowym mózgiem tego duetu.

amm grupowe z budyniem
Uczestnicy poprzedniej edycji Akademii Menadżerów Muzycznych

Oprócz tego, tradycyjnie dla Uczestników organizatorzy przygotowali staże na największych festiwalach muzycznych w Polsce. W tym roku doszedł Orange Warsaw Festival, czyli bardzo ważny event w terminarzu.

Dziewiąta edycja rozpocznie się na początku października. Cała edycja to 20 spotkań – każdy zjazd odbywa się raz w miesiącu. Zajęcia odbywają się na Uczelni Łazarskiego, usytuowanej nieopodal centrum Warszawy.

Tradycyjnie już, na nowych Uczestników czekają bardzo atrakcyjne promocje. Dla wszystkich, którzy zapiszą się do końca maja, organizatorzy przygotowali zniżkę – 10% od całej kwoty uczestnictwa.

Wszelkie informacje można znaleźć na stronie www.akademiamm.pl. Pytania dotyczące zapisu i uczestnictwa można składać telefonicznie – 536 026 266 lub mailowo – info@akademiamm.pl.

Ewa Bielecka

Zainteresowania: biologia, fotografia, muzyka, handicrafting

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *