Ruszyła przedsprzedaż płyty „Anywhere But Here” Poli Rise

Już 12 stycznia 2018 roku ukaże się album Poli Rise, „Anywhere But Here”. Edycję specjalną krążka, zawierającą prezent w postaci maski relaksacyjnej inspirowanej zawartością płyty, zaprojektowanej przez Karolinę Miko, zamawiać można już w przedsprzedaży.


Pola Rise to młoda wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Zadebiutowała w 2015 roku wydawnictwem „The Power of Coincidence”, zacierając granice między electropopem a muzyką alternatywną.  Na EP znalazły się takie propozycje, jak „Did you sleep last night” czy „Soulless dance”. Debiutancki minialbum został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez dziennikarzy, jak i publiczność.



Porównywana do Bjork, Lykke Li czy Banks Pola Rise, jako jedyną polską artystkę zaproszono do realizacji własnego Deezer Session, obok Eda Sheerana, Selah Sue czy London Grammar. Jeden z utworów znalazł się również na amerykańskiej składance BalconyTV wśród najlepszych wykonań live z całego świata. Pola współpracowała z takimi artystami, jak Loxe (producent brytyjskiej wokalistki NAO), Pati Yang, MANOID, Janek Pęczak (T.Love), Michał Wasilewski (xxanaxx). Podczas trasy koncertowej promującej wydawnictwo Pola Rise wraz z zespołem zagrała ponad sto koncertów w Polsce i na świecie, uczestnicząc w Open’er Festival, Spring Break, Soundrive Festival oraz odwiedzając festiwale i kluby na Litwie, w Niemczech, Islandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej i we Włoszech. Formacja wystąpiła ponadto jako support Selah Sue, GusGus oraz Karin Park.



Debiutancki album powstawał podczas licznych podróży. Nagrywając płytę, Pola Rise odwiedziła Nowy Jork, Londyn, Kopenhagę, Berlin, Dublin, Turyn, Seul, Reykjavik i Oslo. Krążek powstawał we współpracy z kilkoma producentami z różnych stron świata: ROBOT KOCH, kolektyw NECTOR, LOXE, EMIJI, MANOID i Janek Pęczak, co nadało nagraniom unikalnego, niepowtarzalnego brzmienia. Zaśpiewał tu też islandzki wokalista Sebastian Storgaard z grupy Slowsteps.


Zajrzyj po więcej:

Pola Rise na Facebooku


Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *