Ruszyła przedsprzedaż płyty „Wbrew” – solowego projektu Igorilli

Rozpoczęła się przedsprzedaż debiutanckiego projektu autorskiego Igorilli, czyli Igora Seidera, wokalisty znanego z zespołów Mama Selita i Polskie Karate. Ów krążek zatytułowano „Wbrew”. 


Za niebanalną, czarno-białą okładkę wydawnictwa odpowiada Aga Lut. Do płyty dołączono książeczkę z oryginalnymi pracami autorki. Album zawiera 11 utworów, między innymi „Wysokie napięcie”, utwór otwierający krążek i zilustrowany w filmowej kosmicznej wizji upamiętniającej dziesiątą rocznicę śmierci Stanisława Lema w 2016 roku.


„We mnie” z gościnnym udziałem Sarcasta, jak i „Na razie”, znamy z koncertowych wersji nagranych w ramach Soho Sessions kilka miesięcy temu – informuje wydawca. – W końcu „Rydwany”, do którego teledysk cieszy się dużą popularnością i doczekał się już remixu artysty FonaiWśród gości, poza wymienionym już Sarcastem, na płycie można znaleźć jeszcze tytułowy „Wbrew” z wokalem Vienia oraz „Biel” gdzie usłyszymy GedePłyta pełna jest kontrastujących ze sobą emocji, ładnych melodii i bezkompromisowych tekstów. Współczesna i eklektyczna, ale nie goniąca za modami i nowinkami, może wbrew oczekiwaniom niektórych fanów, przyzwyczajonych do funkowego czy beastieboys’owego Igora. Z pewnością jednak trafi w gusta tych, którzy poszukują autentyczności i wyrazistości. Jest efektem współpracy z doświadczonymi producentami – m.in. No Echoes, Olo Mothashipp, DrySkull, a nagrany materiał został zmiksowany i zmasterowany w Londynie przez Mateusza Majewskiego (m.in. Dawid Podsiadło, Kortez, BOKKA).


Płytę „Wbrew” można zamawiać w przedsprzedaży na stronie Kalejdoskop Records. Dodajmy, że pierwsze sto zakupionych egzemplarzy posiada autograf Igorilli!


Tracklista:

01 Wysokie napięcie
02 We mnie feat. Sarcast
03 Wbrew feat. Vienio
04 Rydwany
05 Biel feat. Gede
06 Złe rzeczy
07 Billy Corgan
08 Parkietowa kołysanka
09 Na razie
10 Trzaski
11 Unboxing


Oczekując na album, posłuchajcie nagrania „Unboxing”:


Zajrzyj po więcej:

Igorilla na Facebooku


Podziel się swoją opinią ;)