Ryba And The Witches z singlem „Sex And Bright”

15 listopada br. ukazał się nowy singiel Ryba And The Witches, zatytułowany „Sex And Bright” i stanowiący muzyczną opowieść o… intymności.


Ryba And The Witches promuje kolejny singiel pochodzący z płyty „Spell” wydanej przez Agencję Polskiego Radia. „Sex And Bright” buduje historię z pozoru zwyczajną, dotykającą codzienności, wkraczającą jednak w zakamarki zmysłów i szaleństwa. Rock’n’roll od zawsze szedł w parze z uczuciem, a emocji w tym utworze nie brakuje. Opowieść o doświadczeniu, nucie bólu muśniętej chwilową przyjemnością, taki właśnie klimat tworzy Ryba And The Witches. Życie nie jest proste, również to muzyczne. Cytując wokalistę Muchę: „Sex…. Najbardziej nie lubię, kiedy moje teksty się sprawdzają”. Czy tak jest? Przekonajcie się sami!


Ryba And The Witches wyzwala odczucia, z ogromną starannością wyważając rockowo-elektroniczne dźwięki. Zaprasza do świata Wiedźm, świata dźwięków, mroku, zaskakujących momentów i kontrapunktów.W skład Ryba And The Witches wchodzą: Bartek MuszyńskiPiotr Rybicki, Jakub FrydrychQLHEAD.


Zajrzyj po więcej:

Ryba And The Witches na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.