Rylik i Czerwiński na ringu

fot. Nazar Vasko
fot. Nazar Vasko

    Jak na najbardziej wysportowanego wokalistę w kraju przystało, Marcin Czerwiński wymyślił nietypowy, sportowy plan teledysku do swojej najnowszej piosenki „Jak lew”. W wideoklipie zagrała mistrzyni świata w boksie – Agnieszka Rylik. Ring, wyczerpująca walka, trening i mężczyzna, który pod okiem kobiety – coacha odmienia swoje życie…


   – Dość już zniewieściałych wokalistów! Stereotypy są po to, by je łamać! Było mega! Agnieszka Rylik dziękuję za ten wycisk!!! – krzyczał z radością Marcin zaraz po planie. A Agnieszka dodawała krótko: – Mój człowiek! I zaśpiewa i poboksuje! 

Obrazek wyreżyserowała znana ze współpracy z Margaret, Sarsą i Sylwią Grzeszczak – Olga Czyżykiewicz. O stylizację fryzur zadbał Kajetan Góra, który do tej pory przeprowadził metamorfozę Dody, Oli Szwed i Beaty Kozidrak. Za stylizację Marcina i Agnieszki odpowiedzialni byli: Trec Wear i Leone Italy, a najprawdziwszy w świecie ring stanął na opuszczonej hali produkcyjnej w Warszawie, dzięki ekspertowi z branży – Piotrowi Kroczewskiemu (Everboxing i Boxing Academy).  Klip powstał w dwóch wersjach językowych. „Jak lew” promowane jest już w Polsce, a wersja anglojęzyczna „Lions” zostanie wypuszczona na rynek europejski. Premiera wyjątkowego teledysku w lipcu!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *