Sambor przygotował remix utworu Dawida Podsiadło „Eight”!

Sambor znalazł się wśród czołówki polskich twórców gatunku (Kuba Karaś, Kamp!, Czarny Hifi, Steve Nash, Webber), którzy stworzyli nowe wersje utworów Dawida Podsiadło z albumu „Annoyance and Disappointment”. 21 października 2016 ukaże się reedycja drugiej solowej płyty Artysty, na której znajdzie się remixEight autorstwa Sambora!
 
 
SAMBOR to projekt osadzony w nurcie elektronicznej alternatywy. Jego liderem jest Sambor Kostrzewa – pochodzący z Tychów wokalista, muzyk i kompozytor, który przez międzynarodowy serwis Myspace uznany został za „jeden z najciekawszych polskich głosów”. Wraz z nim, projekt tworzą muzycy – Adam Cyzio i Krzysztof Kuźnik. Do tej pory wystąpili między innymi na Open’er Festival czy Spring Break – najważniejszych muzycznych wydarzeniach w Polsce. Jego utwory znalazły się na kilku prestiżowych kompilacjach – „Rak’n’Roll Records”, „Sealesia 3”, „Minimax” Piotra Kaczkowskiego z Radiowej Trójki, czy na międzynarodowym projekcie „Works of love”.
 
Aktualnie muzycy kończą pracę nad nowym materiałem, który ukaże się jesienią tego roku.

unnamed-1
Dawid Podsiadło „Annoyance and Disappointment 2.0”:
CD1
1. Sunlight (Intro)
2. Forest
3. Block
4. Pastempomat
5. Byrd
6. Cashew/161644
7. W dobrą stronę
8. Bela
9. Eight
10. Son of Analog
11. Where Did Your Love Go?
12. Focus
13. Four Sticks
CD2
1. DBIB
2. Lugosi
3. Vile
4. Project 19
5. Ms. Mary McAdams
6. Cohle Heart feat. Julia Pietrucha
7. Tapety
8. Barricade Me
9. Eight (RMX Sambor)
10. Bela (RMX Czarny HiFi)
11. Pastempomat (RMX Steve Nash)
12. Block (RMX Webber)
13. Eight (RMX Kuba Karas)
14. Block (RMX KAMP!)
15. Nieznajomy 2.0

Łukasz Borys

- odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – https://www.facebook.com/obliczamuzyki - Mazur z krwi i kości - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *