Samokhin Band już w ten weekend w łódzkim klubie New York

Już w najbliższą sobotę (22.07.2017) w łódzkim klubie NEW YORK wystąpi polsko- rosyjski zespół SAMOKHIN BAND.

Mamy dla Was wejściówki na ten koncert! Co należy zrobić? Wystarczy wysłać do nas maila na adres muzykoholicy.com@gmail.com (w tytule KONKURS). W treści należy podać nazwę zespołu, a także swoje imię i nazwisko. Kto pierwszy, ten lepszy!Powstał on w 2008 roku z inicjatywy Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem. Pavel wnosi do muzyki zespołu nie tylko dźwięki trąbki, której jest wirtuozem, i schrypnięty wokal, ale – przede wszystkim „coś”, co stanowi o niezwykłości i niepowtarzalnej aurze spowijającej wszystko, co mieści się na pięciolinii i poza nią.

Muzyka, którą wykonuje zespół to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock’n’rolla oraz wschodniego folku wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia!!
Zespół wystąpił jako support Joe Cocker’a, BLUES BROTHERS oraz zespołu Leningrad.

Zespół SAMOKHIN BAND ma na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą, oraz wydane 3 albumy. Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem.


Plan koncertów na najbliższy weekend (21 – 23.07.2017) w New York:

21.07.2017 (piątek)
Koncert zespołu HALF AGE

Mamy dla Was wejściówki i na ten koncert! Co należy zrobić? Wystarczy wysłać do nas maila na adres muzykoholicy.com@gmail.com (w tytule KONKURS). W treści należy podać nazwę zespołu, a także swoje imię i nazwisko. Kto pierwszy, ten lepszy!

22. 07.2017 (sobota)
HELLO TAYLOR ACOUSTIC TOUR
Bilety w sprzedaży od 10 czerwca w salonach Empik oraz na stronie Ticketpro.

Koncert zespołu SAMOKHIN BAND

23. 07.2017 (niedziela)
JAM SESSION – ELITA MUZYKÓW, TWÓRCÓW & ARTYSTÓW!


New York – strona oficjalna

New York – Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.