Sara Jaroszyk z klipem do singla „DNC” i muzyczną propozycją od Michała Urbaniaka

Sara Jaroszyk to wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Śpiewa między innymi w zespole P.Unity. W bieżącym roku otrzymała zaproszenie do nagrania dwóch utworów na nadchodzący album legendy polskiego jazzu, Michała Urbaniaka.


Oprócz działalności z formacją P.Unity Sara Jaroszyk tworzy również solowo. Aktualnie, przy wsparciu producenckim Bartka Mielczarka, współpracującym między innymi z Brodką, zajmuje się nowym materiałem na płytę zatytułowaną „Światłocienie”, na której zmysłowy pop, soul i R&B miesza się z nowoczesnymi, elektronicznymi brzmieniami. 


Do zapowiadanego singla „DNC” powstaje właśnie teledysk, będący obecnie w fazie końcowej montażu. Premierę klipu zaplanowano na przyszły tydzień. Pierwszym utworem promującym wydawnictwo jest „Still Us”.Obie piosenki zagościły w audycji „Gabinet Dźwięku” w Radiu ChilliZet, gdzie prowadząca, Gabi Drzewiecka, określiła Sarę mianem „kwiatu polskiej muzycznej młodzieży”, co, jak przyznaje sama piosenkarka, stanowiło niemałą niespodziankę. „DNC” znalazło się również na liście utworów proponowanych do audycji „Będzie Głośno” radiowej Czwórki


Zajrzyj po więcej:

Sara Jaroszyk na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.