Sara Jaroszyk z teledyskiem do utworu „DNC”

24 listopada br. w Internecie ukazał się teledysk do singla „DNC”, czyli pierwszego polskiego utworu zapowiadającego płytę „Światłocienie” Sary Jaroszyk.


Oprócz działalności z formacją P.Unity Sara Jaroszyk tworzy również solowo. Aktualnie, przy wsparciu producenckim Bartka Mielczarka, współpracującym między innymi z Brodką, zajmuje się nowym materiałem na płytę zatytułowaną „Światłocienie”, na której zmysłowy pop, soul i R&B miesza się z nowoczesnymi, elektronicznymi brzmieniami. Pierwszym utworem promującym wydawnictwo jest „Still Us”. Obie piosenki zagościły w audycji „Gabinet Dźwięku” w Radiu ChilliZet, gdzie prowadząca, Gabi Drzewiecka, określiła Sarę mianem „kwiatu polskiej muzycznej młodzieży”, co, jak przyznaje sama piosenkarka, stanowiło niemałą niespodziankę. „DNC” znalazło się również na liście utworów proponowanych do audycji „Będzie Głośno” radiowej Czwórki


Za słowa i muzykę „DNC” odpowiada sama Sara. Mixem, realizacją, aranżem i produkcją zajął się Bartek Mielczarek oraz Quality Studio, a Robert Szydło dokonał masteringu.Zajrzyj po więcej:

Sara Jaroszyk na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.