Sarsa wraca z nowym hitem „Zakryj”!

Po sieci od paru dni krąży najnowszy singiel Sarsy pt. „Zakryj”, który zapowiada jej trzeci solowy album. Ostatnie dwa krążki „Zapomnij mi” oraz „Pióropusze” przyniosły Sarsie platynową i złotą płytę. Czy tym razem będzie podobnie? 

Piosenkarka jest autorką muzyki, słów, a także producentką utworu. Album zapowiada 9 grafik udostępnianych na Instagramie Sarsy, które w symboliczny sposób nawiązują do zjawiska synestezji. Każdy dźwięk łączy się jednocześnie z kolorem, światłem, smakiem, dotykiem i kształtem.

Sarsa o swojej nowej produkcji mówi:

„Utwór jest wielowarstwowy, to nie tylko muzyka i tekst oparty na moich doświadczeniach i wrażliwości, ale również dodatkowy symboliczny przekaz, którego odszyfrowanie pozostawiam indywidualnej kreatywności każdego mojego odbiorcy. Moi fani są do tego przyzwyczajeni i mają bardzo wysoką inteligencję emocjonalną, więc wierzę w to, że spełnię ich oczekiwania najnowszym singlem.”

To nie koniec nowości od Sarsy! Równocześnie, z premierą najnowszego singla, artystka zapowiada jesienną trasę klubową #ZAKRYJTOUR w największych miastach w Polsce!

02.11 Szczecin Peron 5

03.11 Gdańsk Klub Parlament

04.11 Koszalin Teatr Variete

08.11 Katowice Królestwo

15.11 Kraków Forty Kleparz

16.11 Poznań B17

18.11 Toruń Klub Od Nowa

09.12 Warszawa Palladium – Finał trasy + goście specjalni

 

Sarsa to kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna. Gra na instrumentach klawiszowych i ukulele. Laureatka licznych konkursów na twórczość własną. Fluktua, TakloopNie, SarsaParilla, Emma Nuci Organic to tylko niektóre z jej projektów muzycznych zakorzenionych w szeroko pojętej muzyce alternatywnej. Współtworzyła wiele projektów eksperymentując z muzyką od jazzu, poezji śpiewanej po alternatywnego rocka i muzykę elektroniczną. Jej charakterystyczny wokal stylistycznie stawiany był obok głosu Dolores O’Riordan z The Cranberries, Florence Welch z Florence And The Machine, Sia, CocoRosie. Dziennikarze muzyczni zaś uznali ją za prekursorkę nowego polskiego popu. Artystka została okrzyknięta największym i najbardziej osobliwym debiutem ostatnich lat.


Zapraszamy do odwiedzenia kanału Sarsy na serwise streamingowym TIDAL:

https://tidal.com/artist/6780294

Link do odsłuchu ostatniej płyty Sarsy „Zapomnij Mi”:

https://listen.tidal.com/album/74193404


TIDAL to globalny muzyczny serwis streamingowy stworzony dla fanów przez samych artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL korzystają z wyselekcjonowanych treści, które łączą muzyków z fanami na wielu płaszczyznach. Usługa oferuje najlepszą jakość dźwięku oraz wideo o wysokiej rozdzielczości, a także odkrywanie nowych artystów przez TIDAL Rising oraz unikatowe doświadczenia przez TIDAL X.  TIDAL dostępny jest w 52 krajach z katalogiem ponad 57 milionów utworów i 230 000 filmów wysokiej jakości. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tidal.com/pl.

Facebook: https://www.facebook.com/TIDALPolska/

Instagram: https://www.instagram.com/tidal_polska/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.