Scenozstąpienie Preludium. Mioush zagra z NOSPR na dachu Galerii Katowickiej

Już 7 czerwca br. na dachu Galerii Katowickiej odbędzie się Scenozstąpienie Preludium. Miuosh, muzycy NOSPR oraz goście specjalni zagrają przed niezwykle kameralną, dwudziestoosobową widownią, która zostanie wyłoniona w konkursie na Facebooku. Wszyscy mieszkańcy Katowic będą mogli bezpłatnie śledzić ten niezwykły występ dzięki gigantycznemu telebimowi ustawionemu na placu przed Galerią. Owo wydarzenie jest przedsmakiem emocji związanych z koncertem Scenozstąpienie na Stadionie Śląskim. 


Pożegnanie Miuosha z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia zapowiada się spektakularnie. Monumentalny Stadion Śląski, ponad czterdzieści tysięcy sprzedanych biletów oraz kilkudziesięciu muzyków na scenie… Elementy te świadczą o tym, iż to z pewnością jedna z najważniejszych imprez muzycznych organizowanych w roku bieżącym na terenie naszego kraju. Katowicki raper żegna się ze sceną i muzykami NOSPR-u po czterech latach wspólnego koncertowania. Innowacyjny format zyskał ogromną popularność i rzeszę wiernych fanów. Wstęp do emocji będzie można poczuć dwa dni wcześniej, podczas koncertu Scenozstąpienie Preludium, który odbędzie się na dachu Galerii Katowickiej.


Zdajemy sobie sprawę z wyjątkowości i ogromnej popularności projektu Miuosha i NOSPR-uCieszymy się, że udało się zorganizować wydarzenie, dzięki któremu fani będą mogli poczuć wielkie emocje związane z koncertem na Stadionie Śląskim. Już 7 czerwca zaprosimy dziesięciu szczęśliwców z osobami towarzyszącymi na Scenozstąpienie Preludium. Natomiast wszyscy mieszkańcy Katowic będą mogli bezpłatnie śledzić ten koncert dzięki multimedialnemu przekazowi na placu przed Galerią – mówi Aleksander Poltier, Marketing Manager Galerii Katowickiej. – Wydarzenie zostanie zorganizowane na dachu Galerii Katowickiej, czyli na wysokości ponad trzydziestu metrów. Rozpościera się stąd wyjątkowy widok na Katowice. Miasto, z którym Mioush jest związany od urodzenia. Sceneria ta będzie idealnym tłem dla preludium do pożegnalnego koncertu rapera z NOSPR na Stadionie Śląskim – dodaje.


Scenozstąpienie Preludium zaplanowano na 7 czerwca, początek wyznaczono na godzinę 19. Występ zrealizowany zostanie na dachu Galerii Katowickiej, gdzie na żywo obejrzy go 10 szczęśliwców z osobami towarzyszącymi, wyłonionych w konkursie. Fani tego wyjątkowego projektu, którym nie uda się zdobyć wejściówek, będą mogli zobaczyć koncert dzięki specjalnemu telebimowi ustawionemu w strefie na placu przed Galerią. Liczba miejsc jest ograniczona. Jak zdobyć bilet? Wystarczy napisać oryginalną zwrotkę piosenki zawierającą słowa „Katowice”, „niebo”, „dźwięki”, „miasto” i „tempo”. Autorski tekst należy zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym na www.galeriakatowicka.eu lub profilu Galerii Katowickiej na Facebooku. Konkurs trwa od 27 maja do 3 czerwca 2019 roku, do godziny 23.59. Spośród nadesłanych zgłoszeń Galeria Katowicka nagrodzi dwadzieścia osób. Dziesięć z nich otrzyma nagrody I kategorii w postaci podwójnych biletów na koncert na Scenozstąpienie Preludium na dachu Galerii Katowickiej, a dziesięciu kolejnych zwycięzców nagrodzonych zostanie podwójnymi voucherami wstępu na koncert Scenozstąpienie Miuosh x Jimek x Smolik x NOSPR organizowany w dniu 9 czerwca 2019 roku. o godzinie 20 na Stadionie Śląskim. Laureatów poznamy 4 czerwca 2019 roku.


Pełny regulamin konkursu dostępny na www.galeriakatowicka.eu


zajrzyj po więcej:

Galeria Katowicka na Facebooku
Miuosh na Facebooku


fot. A. Mika