Ścieżka dźwiękowa do filmu „Trolle: Świąteczna misja” z dwiema polskimi piosenkami

Bajka „Trolle: Świąteczna misja” pojawi się na Netflix 6 grudnia br., zaś album z muzyką z filmu i dwiema polskimi piosenkami jest już w sprzedaży.


„Trolle: Świąteczna misja” to półgodzinny film o uwielbianych przez dzieci na wszystkich kontynentach kolorowych postaciach, od 6 grudnia dostępny na Netflixie. W oryginalnej wersji powracają Anna Kendrick jako Poppy, Justin Timberlake jako Branch i Zooey Deschanel jako Bridget. Fabuła krótkometrażowego filmu obraca się wokół problemu odkrytego przez Poppy, królową Trolli. Okazuje się bowiem, że Bergeni nie mają w swoim kalendarzu żadnego święta. Poppy postanawia ruszyć w misję, by rozwiązać ten ewidentny błąd, którego Bergeni dotychczas nawet nie dostrzegali. Pełnometrażowy film „Trolle” był ogromnym sukcesem. Zarobił 153 miliony dolarów na całym świecie, w tym 47 milionów dolarów w weekend otwarcia.


Krążek ze ścieżką dźwiękową można nabyć już w sklepach muzycznych oraz w serwisach cyfrowych. Płyta zawiera pięć piosenek z filmu w wykonaniu Poppy (Anna Kendrick), Branch (Justin Timberlake) i całej oryginalnej obsady oraz dwie piosenki z polskiej wersji filmu – w tym utwór „Święta”, czyli słynne „Holiday” Madonny w zaskakującym wydaniu. zresztą przekonajcie się sami!


spis utworów:
1. W poszukiwaniu Świąt
2. Święta
3. The Holla – Day For You
4. Double – Down Speed Round
5. Love Train
6. Friend Medley
7. Trolls Holiday Score Suite


Zajrzyj po więcej:

zamów płytę na empik.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.