Sexy Suicide prezentuje nowy utwór

„Dream Revenge” to najnowszy singel duetu Sexy Suicide, który jest pierwszą piosenką od wydania ostatniego albumu w 2016 roku.  Ma on zapowiadać nową płytę, którą artyści określają jako bardziej mroczną i melancholijną niż poprzednie.


Do utworu powstał teledysk, w którym bohaterka zabiera nas w podróż po koszmarach sennych, balansujących między jawą i snem. Całość w scenerii horrorów z lat 80-tych – czyli ulubionym klimacie Mariki i Bartka.


Sexy Suicide tworzą Marika Tomczyk (wokal) oraz Bartłomiej Poldek Salamon (klawisze). Zespół powstał jako trio w 2012 roku pod nazwą Neon Romance. Po zmianach w skladzie członków grupy od 2014 roku Marika Tomczyk i Bartłomiej Salamon funkcjonują jako duet o nazwie Sexy Suicide. W tym samym roku wydali debiutancką płytę pt. Midnight Stories. W 2016 roku nakładem Fonografiki ukazała się ich druga płyta pod tytułem Intruder. Zespół czerpie swoje inspiracje z twórczości artystów w latach 80-tych. Ich muzyka to pomieszanie synth popu, industrialu, post punku, nurtu cold wave oraz italo disco. 


Zajrzyj po więcej:

Fanpage zespołu

strona www

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.