Sexy Suicide przedstawia trzeci singel z płyty „Intruder”

sexysuicde1Warszawsko-sosnowiecki duet Sexy Suicide zaprezentował nowy singel promujący płytę „Intruder”, która ukazała się pod koniec maja nakładem wytwórni Fonografika.

Sexy Suicide to duet grający melancholijną muzykę synthpop – industrial, opartą na brzmieniu starych instrumentów elektronicznych. To electropopowa grupa mocno osadzona muzycznie w klimatach lat 80-tych. Sporo koncertują, nie tylko w Polsce. Są zapraszani na prestiżowe imprezy i festiwale muzyki elektronicznej w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii. W skład duetu wchodzą: charyzmatyczna wokalistka Marika Tomczyk (wokal, teksty, linie, chórki) i mroczny, tajemniczy mistrz drugiego planu – Bartłomiej „Poldek” Salamon (muzyka, syntezatory, sampling, programowanie). Są oryginalni i  zdeterminowani, aby muzyka synthpopowa wyszła poza ramy zamkniętych imprez i mrocznych klubów. 27 maja pojawił się w sklepach ich debiutancki krążek zatytułowany „Intruder”.

„Purple Killer” to trzeci singel z płyty „Intruder”.

W przeciwieństwie do poprzednich jest zdecydowanie bardziej mroczny. Opowiada o związku między narkotykiem a człowiekiem. O uzależnieniu, które daje chwile rozkoszy, ale też doprowadza do nieuchronnej śmierci. Tworząc numer zespół czerpał inspiracje ze starych horrorów oraz  historii zabójstw.Sexy Suicide na Facebooku

Strona WWW

Fonografika na Facebooku

Strona WWW


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *