Shandy & Eva prezentują najnowszy teledysk do utworu „Czasem”

Lekkie, akustyczne granie w wykonaniu duetu Shandy & Eva. Utwór „Czasem” zapowiada premierę płyty „Give it a Try”, która ukaże się już 11 sierpnia. Tego dnia dziewczyny wystąpią w Sopocie w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej.


Piosenka jest marzeniem o radości, marzeniem porzucenia codziennych trosk. Za często przejmujemy się błahymi sprawami, poświęcamy im całą swoją energię i wiecznie biegniemy do kolejnego celu, który sobie wyznaczamy albo życie dla nas wyznacza, a po drodze nie zauważamy małych radości. Dlatego w „Czasem” śpiewamy o pokornym oddechu, o wolnym tempie i tańcu oraz zachęcamy słuchacza, aby zatrzymał się chociaż na czas trwania piosenki i pobujał w obłokach razem z nami – Shandy & EvaShandy & Eva to akustyczny duet grający swoje piosenki autorskie. Shandy (Shandrelica Casper) to perkusistka, która pochodzi z wyspy Curacao na Karaibach, Eva (Ewa Żmijewska) to gitarzystka z Warszawy. Dziewczyny obydwie śpiewają i komponują, poznały się na wydziale wokalu w Los Angeles College of Music w Pasadenie gdzie zdobyły tytuł Associate Of Arts in Vocal Performance.


Shandy & Eva / mat. promocyjne

Tego lata Shandy & Eva wydają swój pierwszy studyjny album „Give it a Try” nagrany we współpracy z Krisem Górskim i studio AudioPlanet.

Podczas swojej kilkuletniej kariery, Shandy & Eva zdążyły wystąpić z wieloma uznanymi muzykami, między innymi: Maciej Szczyciński (Michał Bajor, Lora Szafran, Monika Borzym), Darek Oleszkiewicz (Pat Metheny, Aga Zaryan, Anna Maria Jopek), Adam Levy (Norah Jones, Tracy Chapman, Meshell Ndegeocello).


Zobacz więcej:

Facebook

YouTube