Sibi remiksuje Roisin Murphy i Holly Blue !

Znany i lubiany dj-producent Sibi Podwysocki połączył siły Róisín Murphy i Holly Blue w jednym niesamowitym remiksie. Przed Wami nowy, lepszy „Primitive”, o którym sama Róisín Murphy napisała: „WOW I love this, it’s tremendous !!!”

SIBI

Holly Blue to trio założone w 2011r. przez Sonię Kopeć, jej brata Krystiana i Emila Blanta – muzyka i producenta znanego m.in. z grup Gutierez i The Marians.
Muzyka zespołu, określana jako intelligent pop, może kojarzyć się z klimatami Roisin Murphy, Reginy Spector czy Emiliany Torrini. Pomimo inspiracji zachowuje jednak własny unikatowy klimat, charakteryzujący się subtelnym głosem Soni oraz oryginalnym brzmieniem i aranżacjami.


Debiutancka płyta zespołu „First Flight” ukazała się jesienią 2012r. Na płycie znajduje się dziesięć premierowych kompozycji, w tym cover zespołu The Connells74-75”, w zupełnie nowej zaskakującej aranżacji. Po wydaniu płyty zespół grał wspólne koncerty m.in z Selah Sue (Holly Blue było oficjalnym supportem na polskiej trasie belgijskiej gwiazdy pop) oraz polskimi artystami – Myslovitz, Anią Dąbrowską, Fisz/Emade, Natalią Przybysz, Julią Marcell, Natalią Nykiel. W 2013 roku wystąpił na festiwalu SOPOT TOPtrendy i zagrał dużą trasę po Polsce oraz Wyspach Brytyjskich. Piosenki zespołu grane są regularnie w ogólnopolskich stacjach radiowych oraz znalazły się na składankach „Sealesia 1” i „Sealesia 2”, „Mysłowice Dobrze Brzmiące” oraz „Cafe Night & Day: Chillout & Alternative Edition 2014”.
Obecnie zespół skończył pracę nad drugą płytą długogrającą, która ukaże się wiosną 2016 r.
Nad nowym materiałem zespół pracował z Eddie Stevensem, znanym ze współpracy z Moloko, Roisin Murphy czy Zero 7. 

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *