Siostry Hybiak prezentują najnowszy singiel – ,,Singielki”

SIOSTRY HYBIAK - SINGIELKI (1)10 czerwca o godzinie 20:00 duet Sióstr Hybiak zaprezentował teledysk do ich najnowszego singla ,,Singielki”. Wszystkie w barwnych kolorach, dziewczyny śpiewają z pełnym uśmiechem na twarzy, a sam tekst, chociaż nie opowiada o dobrych chwilach w życiu, to w połączeniu z muzyką daje wymarzony klimat do potańcówek w letnie dni, sprawia, że chce się śpiewać i tańczyć razem z nimi.

Kasia i Gosia Hybiak od dłuższego czasu komponują i piszą utwory na debiutancką płytę. Starają się, aby ich twórczość była spójna, ale niestety, siłą rzeczy przy dwóch kobiecych zmiennych charakterach, gustach muzycznych, ciężko jest nie wyjść poza ramy początkowego planu. Każdy utwór opowiada inną historię i tak też jest z Singielkami. To utwór żartobliwy, ukazujący sprawy zamążpójścia w niecodzienny sposób, a może codzienny?

Siostrom zależało na tym, aby utwór nie był sztampowo-popowy, ale nawiązywał do stylu retro lat 60’. W produkcji, a zarazem aranżacji utworów, pomógł świetny muzyk i człowiek – Grzegorz Daroń.SIOSTRY HYBIAK - SINGIELKIIKasia i Gosia to wyjątkowy, siostrzany duet z Poznania . O sobie mówią „najlepsza przyjaciółka”, co znajduje odzwierciedlenie podczas ich występów na scenie.

Mimo młodego wieku to utalentowane i świadome artystki, które wspólnie tworzą unikalną kompilację wrażliwości. Ich różnorodne osobowości, skrajnie odmienne barwy głosu, a także charyzma znakomicie ze sobą komponują.

Na co dzień mieszkają jak mówią : „W rodzinie pełnej miłości”. Swoją drogę muzyczną zaczęły dosyć wcześnie bo już w przedszkolu.

Kasia : Zawsze uśmiechnięta, jest duszą towarzystwa. Dorastała słuchając podczas długich rodzinnych wycieczek autem takich zespołów jak Smookie , TOTO czy Alphaville. Kocha ciemne mocne barwy głosu! Michael Jackson, Etta James, Tina Turner i Janis Joplin to gwiazdy, które zagościły w jej muzycznej duszy na zawsze, dając jej inspiracje do tworzenia ! Jej największa przyjaciółka i człowiekiem, który nadaje sens jej życiu jest siostra Gosia. Jej hobby to jazda samochodem i dalekie podróże.

Gosia natomiast to na codzie spokojna, zdystansowana dziewczyna ,na scenie silna piękna kobieta o nieskazitelnym glosie. Gra na pianinie i gitarze. Od zawsze marzyła występować na wielkiej scenie chcąc moc przekazać prawdziwe emocje . Gosia mierzy wysoko gdyż inspiruje się sama Aretha Franklin jak również Beyonce czy Jessie J.


Siostry Hybiak

w akcji

Wspieramy Polskich Artystów


Siostry Hybiak na Facenooku

Strona WWW

 

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *