Siostry Przybysz i Nosowska gościnnie na SOLO ACT Zalewskiego

Krzysztof Zalewski to muzyk, który lubi eksperymentować i ciągle podnosić sobie poprzeczkę – nie inaczej jest i tym razem, gdy w ramch finałowego koncertu kończącego wiosenną objazdówkę po klubach w całej Polsce muzyk postanowił zaprosić wszystkich 26.04 (piątek) do warszawskiej Hali Torwar by tam zagrać SOLO ACT.

Właśnie trwa ostatni weekend koncertów Krzysztofa Zalewskiego z wiosennej trasy, która prawie w całości została wyprzedana. Bydgoszcz (12.04), Gdańsk (13.04) i Poznań (14.04) to w tych miastach artysta w towarzystwie zespołu po raz ostatni zagra materiał z płyt „Zelig” (2013), „Złoto” (2016) oraz „Zalewski śpiewa Niemena” (2018).

Nie będzie to jednak finał trasy, ponieważ Krzysztof najlepsze pozostawił sobie i fanom na deser. Mowa tu o koncercie w którym muzyk wystąpi już bez towarzystwa kolegów z bandu, czyli SOLO ACT. Zalewski już kiedyś grywał w ten sposób, jednak nigdy na taką skalę, nie pośrodku warszawskiego Torwaru otoczony nie tylko instrumentami, ale i tesiącami fanów.

Z racji zakończenia trasy oprócz show jakie zgotuje nam 26.04 wokalista nie zabraknie również wyjątkowych gości, którzy wesprą muzyka na scenie – Natalia i Paulina Przybysz, które miały już okazje dzielić scenę z Krzysztofem podczas trasy promującej album „Zalewski śpiewa Niemena” oraz Katarzyna Nosowska, u boku której przez wiele lat szlifował swój kunszt muzyczny grając w jej zespole.

This slideshow requires JavaScript.

Niedawno w ramach program POP LISTA PLUS LIVE SESSIONS Zalewski zaprezentował to co wydarzy się już wkrótce na Torwarze:


Zajrzyj po więcęj:

FB: https://www.facebook.com/Zalef.Krzysztof/

Instagram: https://www.instagram.com/zalewskiofficial/

www: http://www.krzysztofzalewski.com/