Skorup & JazBrothers szykują nowy album! Znamy pierwszy singiel!

Niedawno na MaxFloRecTV trafiła nowość od Skorupa & JazBrothers. Artyści zaprezentowali singiel pt. „Walet pik”. Tym samym oficjalnie potwierdzili, że są w trakcie nagrywania 2. wspólnej płyty. Sprawdź szczegóły!


Już przy okazji pracy nad „Ludźmi chmur [ostatnim albumem Skorupa, a pierwszym w całości wyprodukowanym przez JazBrothers – przyp. red.] powiedzieliśmy sobie, że na tej jednej płycie się nie skończy – mówi Marcin Jaz z JazBrothers. – Nowy album będzie się zdecydowanie różnił od poprzedniego. Będzie mocniej i jeszcze bardziej kreatywnie, cokolwiek może Wam to dziś powiedzieć – zdradza Mateusz, drugi z braci. – Duży wpływ na ten krążek będzie miało miejsce nagrań. Płyta powstaje w Chachapoya Studio w Gliwicach. To miejsce nas inspiruje i daje szerokie pole manewru przy tworzeniu – dodaje.Pierwszym zwiastunem nowej płyty Skorupa i producenckiego duetu JazBrothers jest utwór „Walet pik”. Gościnnie pojawia się w nim aktorka Dominika Majewska.

Dominikę usłyszałem w spektaklu muzycznym „Dom spokojnej młodości”, przy którym pracowałem jako akustyk. Nagrywałem również spot promujący ów spektakl z jej udziałem – opowiada Skorup. – Zaimponowała mi jej kreatywność studyjna. Korzystając z okazji, od razu zapytałem, czy nie zechciałaby pośpiewać u nas na płycie – dodaje. Za scratche w powyższym numerze odpowiada z kolei DJ Hopbeat.


Kolejne odsłony nowego wydawnictwa Skorupa & JazBrothers już wkrótce. Wśród nich z pewnością nie zabraknie teledysków. Aby nie przegapić żadnej premiery, polecamy śledzić serwis i subskrybować MaxFloRecTV na YouTubie. Singiel pt. „Walet pik” w formie MP3 dostępny jest tutaj.


Tekst : Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Zajrzyj po więcej : 

Skorup na Facebooku

JazBrothers na Facebooku

MaxFloRec na Facebooku

MaxFloRec na YouTube


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.