Sławomir ponownie wystąpi w krakowskim Klubie Studio

Zaledwie trzy tygodnie dzielą nas od kolejnej bomby energetyczno-muzycznej eksplodującej w stolicy Małopolski. 14 listopada br. w krakowskim Klubie Studio odbędzie się bowiem drugi w historii tego miejsca koncert  Sławomira.


Kompozytor, autor tekstów, gitarzysta, prowadzący programy telewizyjne i wielkie festiwale, aktor, wreszcie wokalista. Trudno uwierzyć, iż Sławomirowi Zapale, gdyż o nim właśnie mowa, udaje się skutecznie łączyć te wszystkie wymagające czasu i poświęcenia role. Okazuje się jednak, że w napiętym grafiku znalazła się również przestrzeń dla Klubu Studio w Krakowie, który twórca niekwestionowanego hitu, czyli singla „Miłość w Zakopanem”, odwiedzi drugi raz w ciągu zaledwie… jednego roku! Najwyraźniej krakowiacy pokochali króla Rock Polo, w dodatku ze wzajemnością. 


Oprócz wspomnianego fenomenu audialnego w ramach występu Sławomira, Kajry i zespołu Trzymamy się Zapały usłyszymy takie przeboje, jak „Megiera”, „Ni mom hektara” czy „Aneta”. Nie zabraknie również nieodłącznych niespodzianek repertuarowych. 11 października br. odbyła się oficjalna premiera koncertowa najnowszego utworu wokalisty. Piosenka zatytułowana „Weselny pyton” znana jest fanom od kilkunastu dni, a już zdążyła zaskarbić sobie ich serca. Kto wie: może w setliście przewidzianej na 14 listopada pojawi się także i ta pozycja? 


Klub Studio znajduje się przy ulicy Budryka 4 w Krakowie. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 20, natomiast drzwi zostaną otwarte sześćdziesiąt minut wcześniej.


Przypomnijmy, że koncert ubiegłoroczny cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Warto zatem nabyć bilety, zanim ich zabraknie! Wejściówki zakupimy za pośrednictwem serwisów Ticketclub i eBilet w paru wariantach cenowych: dla studentów i reszty świata oraz na balkonach i na płycie. Uwaga! Do 31 października lub do wyczerpania I puli bilety na płytę nabędziemy w niższej cenie.

 


zajrzyj po więcej:

wydarzenie na Facebooku
Klub Studio na Facebooku
Sławomir na Facebooku
sklep internetowy Sławomira
szaty Sławomira


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.