Sławomir wystąpi w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta

Zaledwie miesiąc dzieli nas od kolejnego wielkiego wydarzenia muzycznego zorganizowanego w stolicy naszego kraju. 15 grudnia br. sceną Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta zawładnie bowiem twórca Rock Polo, czyli Sławomir!


Sławomir stanowi świetny przykład na to, że „american dream” jest możliwy także w Polsce! W zaledwie trzy miesiące od premiery utworu „Megiera” wokalista został zaproszony na Sopot Hit Festiwal, gdzie wystąpił jako gwiazda. Narodziny nowej muzycznej legendy śledziły miliony Polaków, a rodzimy showbiznes oszalał na jego punkcie. Posypały się propozycje do występów w takich programach, jak „Dancing with the Stars” czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Sławomirowi obca była „woda sodowa”, dlatego dopiero po roku przyjął propozycje współpracy z kanałami telewizyjnymi. Postanowił sam być sobie sterem, więc obsadził siebie również w niełatwej roli producenta muzycznego. Do artysty należy Muzyczny Rekord Polski w projekcie crowdfundingowym na platformie wspieram.to, a dzięki zagorzałym fanom powstał debiutancki album „The Greatest Hits”. Krążek zyskał już status Platynowej Płyty, a teledysk do singla „Miłość w Zakopanem” dołączył do czołówki najczęściej oglądanych klipów na YouTube w Polsce.


data: 15 grudnia 2018
start imprezy: 20.00 (dj support)
gwiazdy wieczoru: 00.00
wstęp: osoby pełnoletnie
bilety: I pula w cenie 25 złotych (ograniczona liczba wejściówek) oraz II pula w cenie 30 złotych
darmowy wstęp: posiadacze kart VIP Cashback Hulakula
przedsprzedaż biletów: www.rezerwacje.hulakula.com.pl/bilety/29
rezerwacja stolików: możliwa od 1 grudnia 2018 na stronie www.rezerwacje.hulakula.com.pl/


W celu zapewnienia gościom klubu bezpieczeństwa oraz komfortu zabawy w lokalu obowiązuje selekcja, która dotyczy to również osób umieszczonych na listach gości, posiadających ogólnodostępne zaproszenia lub wcześniejszą rezerwację loży w klubie, wykupiony bilet lub kartę VIP Cashback Hulakula.


zajrzyj po więcej:

wydarzenie na Facebooku
Hulakula na Facebooku
Sławomir na Facebooku
Sławomir na Instagramie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.