Sławomir wystąpi w Klubie Klimat

Czy chcecie poczuć piniądz? Czy chcecie poczuć wyjątkowy Klimat? Jeżeli na oba te pytania odpowiedzieliście twierdząco, nie może Was zabraknąć 10 lutego br. w Bielsku-Białej. Tego bowiem dnia w klubie przy ulicy Mostowej 5 wystąpi Sławomir, twórca „Miłości w Zakopanem” i wielu innych hitów!


Już 10 lutego 2019 na scenie Klubu Klimat ponownie wystąpi król Rock Polo. Tym razem Sławomir zaprezentuje się w walentynkowym wydaniu, a towarzyszyć mu będzie nieodłączna Kajra oraz zespół Trzymamy się Zapały. Nie zabraknie „Megiery”, wpadnie też „Aneta”. Popłyną dźwięki przeboju „Ni mom hektara”, a także pozostałych piosenek pochodzących z płyty „The Greatest Hits”. Stali bywalcy koncertów wokalisty oraz jego wierni fani wiedzą również, że warto czekać na repertuarowe niespodzianki, których przygotowano z pewnością wiele. Zatem przybywajcie tłumnie i dajcie ponieść się sile muzyki!Wejście do klubu zostanie umożliwione o godzinie 19.30. Początek imprezy wyznaczono na godzinę 20, natomiast koncert rozpocznie się około godziny 22. Klub Klimat znajduje się w Galerii Sfera przy ulicy Mostowej 5 w Bielsku-Białej.


Bilety I puli dostępne w cenie 45 złotych w kręgielni Atmosfera usytuowanej w Galerii Sfera. Ich liczba jest ograniczona! Wszystkie informacje uzyskamy pod numerem 510 291 605.


Organizator przypomina, że zakup biletów poza autoryzowanym punktem sprzedaży (Klub Atmosfera) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.


zajrzyj po więcej:

Podziel się swoją opinią ;)