Sławomir wystąpi w krakowskim Klubie Studio

Samozwańczy odkrywca nowego gatunku muzycznego, Rock Polo, wyruszył na podbój Polski. Sławomir, gdyż to nim mowa, odwiedzi między innymi Klub Studio w Krakowie. Koncert ten zaplanowano na 17 listopada br., a odbędzie się on w ramach The Greatest Tour, czyli trasy promującej debiutanckie wydawnictwo wokalisty. 


Sławomira znamy z autorskiego programu „Fura Gwiazd”. Uczestnik show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” i finalista „Twoja twarz brzmi znajomo” w jednej osobie zaprezentuje materiał ze swojej pierwszej płyty o przewrotnym tytule „The Greatest Hits” (zamów album TUTAJ).Przypomnijmy, że Sławomir stworzył takie hity, jak „Megiera”, „Ni mom hektara” czy „Aneta” (w klipie gościnnie wystąpiła grupa VOX oraz aktorka Małgorzata Socha). To także autor przeboju „Miłość w Zakopanem”, pokochanego przez internautów oraz Reprezentację Polski w piłce nożnej (przeczytaj nasz artykuł na ten temat). Opublikowany w kwietniu teledysk doczekał się już przeszło czterdziestu milionów odsłon. Obecnie muzyk przygotowuje się do premiery obrazu ilustrującego nagranie zatytułowane „Ty mała znów zarosłaś”.Tych pozycji nie może zabraknąć podczas koncertu w Krakowie, lecz występ ten będzie z pewnością obfitować również w wiele repertuarowych niespodzianek. Jeśli chcecie przekonać się, czym zaskoczy Was Sławomir, wpadajcie do Klubu Studio!


Klub Studio znajduje się przy ulicy  Witolda Budryka 4. Wydarzenie poprzedzone supportem rozpocznie się o godzinie 20, a drzwi zostaną otwarte o 19. Od 10 listopada bilety dostępne są w cenie 45 złotych. Wejściówki kolekcjonerskie nabędziemy w  Klubie Filutek przy ulicy Józefa Rostafińskiego 10 oraz w Klubie Gwarek pod adresem Reymonta 17. Koncert cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że z powodu braku biletów sprzedaż internetowa została już zakończona.


Sprawdźcie, gdzie jeszcze wystąpi w najbliższym czasie Sławomir:

10 listopada 2017 / Poznań / Klub Muzyczny B17

11 listopada 2017 / Janów / Klub muzyczny Reaktor

12 listopada 2017 / Katowice / Spodek / Disco Attack

16 listopada 2017 / Warszawa / Explosion Club

17 listopada 2017 / Kraków / Klub Studio

19 listopada 2017 / Tomaszów Mazowiecki / ZSP – Samochodówka / Famka 2017

26 listopada 2017 / Lublin / SilenceClub

9 grudnia 2017 / Sandomierz / Bajla Club – Restauracja

9 grudnia 2017 / Rząśnik / Next Club

10 grudnia 2017 / Częstochowa / hala Polonia

15 grudnia 2017 / Rzeszów / Bajka Disco Club

28 grudnia 2017 / Obsza / SkrClub Obsza

8 marca 2018 / Radom / Strefa G2


Zajrzyj po więcej:

Sławomir na Facebooku 

sklep internetowy Sławomira 


źródło: YouTube/SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.