Sławomir wystąpi w rzeszowskim Bajka Disco Club

Odkrywca nowego gatunku muzycznego, Rock Polo, wyruszył na podbój Polski. Sławomir, gdyż to nim mowa, odwiedzi między innymi Bajka Disco Club w Rzeszowie. Koncert ten zaplanowano na  15 grudnia br., a odbędzie się on w ramach The Greatest Tour, czyli trasy promującej debiutanckie wydawnictwo wokalisty. 


Sławomira znamy z autorskiego programu „Fura Gwiazd”. Uczestnik show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” i finalista „Twoja twarz brzmi znajomo” w jednej osobie zaprezentuje materiał ze swojej pierwszej płyty o przewrotnym tytule „The Greatest Hits” (zamów album TUTAJ).Przypomnijmy, że Sławomir stworzył takie hity, jak „Megiera”, „Ni mom hektara” czy „Aneta” (w klipie gościnnie wystąpiła grupa VOX oraz aktorka Małgorzata Socha). To także autor przeboju „Miłość w Zakopanem”, pokochanego przez internautów oraz Reprezentację Polski w piłce nożnej (przeczytaj nasz artykuł na ten temat). Opublikowany w kwietniu teledysk doczekał się już przeszło pięćdziesięciu milionów odsłon. Obecnie muzyk przygotowuje się do premiery obrazu ilustrującego nagranie zatytułowane „Ty mała znów zarosłaś”.Tych pozycji nie może zabraknąć podczas koncertu w Rzeszowie, lecz występ ten będzie z pewnością obfitować również w wiele repertuarowych niespodzianek. Jeśli chcecie przekonać się, czym zaskoczy Was Sławomir, wpadajcie do Bajka Disco Club!


Bajka Disco Club znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 34 w Rzeszowie. Bilety w cenie 30 złotych dostępne będą w dniu koncertu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20. Publiczność rozgrzeją: DJ WEST (impreza główna), DJ DREAM (impreza exclusive) i  CHRIS & CHRIS (esko bar).


Sprawdźcie, gdzie jeszcze wystąpi w najbliższym czasie Sławomir:

9 grudnia 2017 / Sandomierz / Bajla Club – Restauracja

9 grudnia 2017 / Rząśnik / Next Club

10 grudnia 2017 / Częstochowa / hala Polonia

15 grudnia 2017 / Rzeszów / Bajka Disco Club

16 grudnia 2017 / Bolesławiec / Klub Imperium

28 grudnia 2017 / Obsza / SkrClub Obsza

29 grudnia 2017 / Krynica Zdrój / Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.

31 grudnia 2017 / Zakopane / Sylwester z Dwójką

2 lutego 2018 / Tarnów / Multi Club139

8 lutego 2018 / Kraków / Hush Live

16 lutego 2018 / Bielsko-Biała / Klub Klimat

18 lutego 2018 / Siemianowice Śląskie / Siemianowickie Centrum Kultury

24 lutego 2018 / Toruń / OD NOWA

8 marca 2018 / Radom / Strefa G2


Zajrzyj po więcej:

Sławomir na Facebooku 

sklep internetowy Sławomira 

Bajka Disco Club na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.