Smolasty i Sarius we wspólnym utworze dedykowanym Mamom

W dniu święta wszystkich Mam, Smolasty zaprezentował kolejny singiel ze swojego najnowszego wydawnictwa – „Pełnia”, który ukazał się blisko dwa tygodnie temu. Gościnnie w utworze pojawia się Sarius.

„Mama” to jeden z najlepiej przyjętych przez fanów utworów z nowej, wydanej 15 maja, płyty Smolastego „Pełnia”. Jakiś czas temu artysta zaprosił swoich fanów do współtworzenia obrazka do tej piosenki, wszyscy zainteresowani mogli nadsyłać materiały ze swoimi mamami. W ten sposób powstało wyjątkowe fan video, które najlepiej obejrzeć na swoim telefonie komórkowym.


Album „Pełnia” promowany jest już ośmioma klipami, jeden z najnowszych teledysków to, opublikowane na tydzień przed premierą płyty video do utworu „Perła na dnie” z gościnnym udziałem, legendy polskiego rocka, Roberta Gawlińskiego.

Jeśli jesteśmy przy gościach to warto zaznaczyć, że na „Pełni” usłyszeć można pełen przekrój artystów reprezentujących różne muzyczne style. Są klimaty dobrze kojarzone z twórczością Smolastego, są także nieodkryte wcześniej przestrzenie. Gospodarza wspierają Ewa Farna, Białas, Tymek, Sarius, Nostalg1a, Mr. Polska, Robert Gawliński i Marcelina Szlachcic.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/smolasty/?ref=br_rs

www: https://smolasty.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.