Smolasty w studio – wystąp w Jego nowym teledysku!

Prezentujemy drugi materiał video przybliżający sylwetkę Smolastego – autora bardzo dobrze przyjętego singla „Jestem, byłem, będę”, który obecnie pracuje nad debiutanckim albumem. Tym razem zaglądamy do studia, gdzie wokalista wspólnie ze swoim producentem OLKIEM pracują nad najnowszym singlem. Zobaczycie Smolastego podczas nagrywania utworu i usłyszycie przedsmak całości.


Jednocześnie zapraszamy do akcji organizowanej we współpracy z warszawskim klubem Bal: WYSTĄP W NOWYM TELEDYSKU SMOLASTEGO DO UTWORU „Cały klub to My”: Masz conajmniej 18 lat, nie wstydzisz się kamery, a Bal to Twój drugi dom? Dodaj dowolne zdjęcie na instagram otaguj Bal (@niechzyjebal) i Smolastego (@smolasty) oraz dodaj #całyklubtomy – na zgłoszenia czekamy do 31.11.2016 – odezwiemy się do wybranych osób by poinformować o szczegółach.


Teledysk Smolastego do utworu „Jestem, Byłem, Będę” obejrzeć można poniżej:Smolasty to pochodzący z Warszawy wokalista, producent i autor tekstów. Wśród swoich muzycznych idoli wymienia reprezentujących kanadyjską scenę muzyczną: duet Majid Jordan, Drake’a czy PARTYNEXTDOOR, a także pochodzącego z Los Angeles Kid Ink’a, którego ceni za podejście do muzyki i stawia sobie za przykład. Swoją przygodę z muzyką rozpoczynał od rapu i funku, co zaowocowało założeniem zespołu, w którym grał m.in. na gitarze. Dorastając otaczał się przeróżną muzyką: od twórczości przełomu lat 60tych i 70tych, słuchanych z winylowych płyt taty, przez Chrisa Browna czy Omariona. Wszystko to sprawiło, że utwory Smolastego trudno zamknąć w sztywnych ramach gatunkowych.

Oficjalny profil FB artysty: https://www.facebook.com/smolastyofficial/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.