[KONKURS] Smolik / Kev Fox kończą trasę Regretfully Yours Tour 2016

smolik-kev-fox-3Od ostatniej wizyty w Starym Maneżu duet SMOLIK // KEV FOX zdołał odebrać m.in. Fryderyka za album roku 2015 w kategorii: elektronika/alternatywa oraz zagrać szereg klubowych koncertów i letnich festiwali, w tym między innymi podczas Olsztyn Green Festival czy Tauron Nowa Muzyka.  Teraz wracają do Starego Maneżu żeby zagrać koncert z udziałem wyjątkowych gości – Johna Portera i Natalii Grosiak. Jako support wystąpi zespół Makabreski.


Smolik i Kev Fox to dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. 

Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika – znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa – brytyjskiego songwrittera.

Obecnie SMOLIK // KEV FOX to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Ich pierwszy singiel RUN przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejny singiel to Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka). 

Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada SMOLIK, z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż…11 grudzień 2016 (niedziela), godz. 19:00

STARY MANEŻ, ul. Słowackiego 23, Gdańsk Garnizon

BILETY:

przedsprzedaż / w dniu koncertu

– miejsca stojące 60 zł / 70 zł

– miejsca siedzące antresola 75 zł / 85 zł

do nabycia online na www.starymanez.pl oraz w kasie Starego Maneżu.


KONKURS!!

 

Mamy dla Was aż 4 podwójne zaproszenia na ten koncert !

 

Co należy zrobić, aby wygrać?

Na adres: muzykoholicy.com@gmail.com wyślij nam swoje imię i nazwisko,

W temacie wpisując KONKURS SMOLIK & KEV FOX

 

Bilety możecie wygrywać do 9 grudnia.

 

Powodzenia! 🙂


Zajrzyj po więcej : 

Smolik / Kev Fox na Facebooku

Stary Maneż na Facebooku

Strona WWW


smolik-kev-fox-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.