SOKÓŁ, PEZET i PRO8L3M na jednym koncercie w Katowicach

Już 5 marca 2022 odbędzie się pierwszy z serii koncertów dedykowanych katowickiej Hali Spodek. Na jednej scenie wystąpią najwięksi giganci polskiego hip-hopu: Sokół, Pezet oraz PRO8L3M. 

Sokół otworzy tym koncertem premierową trasę albumu NIC. Pezet i PRO8L3M zagrają szeroki przekrój utworów z repertuaru wszystkich wydawnictw. Koncertom Sokoła i PRO8L3Mu będzie towarzyszyła całkowicie nowa oprawa wizualna, a Pezet wróci do Katowic ze swoim sprawdzonym w bojach live bandem. Możecie liczyć na najlepszą technikę sceniczną, za organizacją której stoi MegaClub Events, odpowiedzialny choćby za Śląski Rap Festiwal czy QueFestival. 

Bilety: www.kosmicznykoncert.pl

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/259224599603202

Kosmiczny Koncert to wyjątkowa okazja, by usłyszeć jednego dnia takie numery jak Jednorożec, Nisko jest Niebo czy Molly. Bilety w cenie od 99 zł dostępne w sprzedaży od 24 stycznia na stronie www.kosmicznykoncert.pl 5 Marca 2022 Katowice, Spodek Organizatorem wydarzenia jest MegaClub Events Wyłączną sprzedaż biletów prowadzi Going oraz Empik Bilety.

One Comment

  1. topest

    Łapcie – goingapp.pl/wydarzenie/pezet-business-class-tour-lodz/listopad-2022 Pezet jest spodziewany w Łodzi, w listopadzie. Mamy już wejściówki i będziemy większą ekipą. On się robił popularny, kiedy my byliśmy nastolatkami. Ale z tego co słyszę, to dalej robi niesamowity klimat. I niech tak już pozostanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.