Sonbird prezentują nowy teledysk

Sonbird to zespół istniejący od sierpnia 2016 roku, składający się z czwórki przyjaciół z Żywca, którzy po mimo młodego wieku mają na swoim koncie występy u boku takich gigantów muzycznych jak Myslovitz, LemON, Organek, czy Piotr Zioła.

Utwór Głodny to zwiastun debiutanckiej płyty zespołu, nad którą Dawid Mędrzak (wokalista), Kamil Worek (gitarzysta), Tomasz Kurowski (basista), oraz Maciej Hubczak (perkusista) pracują wraz z gitarzystą Meli Koteluk- Tomkiem „Serkiem” Krawczykiem oraz producentem Łukaszem Olejarczykiem. Od niedawna zespół współpracuje z wytwórnią muzyczną Jazzboy Records.

Chłopcy mają na swoim koncie już mini album pod tytułem Wspomnienia z Poprzedniego Życia, który premierę miał w sierpniu 2016 roku. Od tamtego czasu wystąpili między innymi w Krakowie w ramach  Sofar Sounds oraz w poznańskich BalconyTV. Grupa została wyróżnioną przez Kasię Nosowską w jej TOP5 w Skoda Auto Muzyka, gdzie w finale została doceniona przez jury, w którym obok wokalistki zespołu HEY znalazła się Maria Sadowska, Dawid Podsiadło i chłopaki z zespołu AfromentalTomson i Baron.
W ubiegłym roku Sonbird wystąpił na Enea Spring Break Festival oraz został laureatem Plebiscytu SO!MUSIC w kategorii „NADZIEJA 2017”.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/WeAreSONBIRD/

www: http://www.jazzboy.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.