Sonbird, VHS + gość Karolina Artymowicz – 28.02, GNIEZNO

Już w najbliższy piątek (28.02) w klubie muzycznym Młyn w Gnieźnie zespół Sonbird zagra swój ostatni koncert klubowy tej wiosny. Jeden z najbardziej obiecujących zespołów ostatnich miesięcy będzie świętował pierwsze urodziny i z tej okazji zaprosił wyjątkowe gościa – Karolinę Artymowicz.

Zespół Sonbird rok po premierze debiutanckiego albumu „Głodny” nominowanego do prestiżowej nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Rock, powoli kończy tę przygodę i zaczyna przygotowania do drugiej płyty. Pierwszy koncert grupy w Gnieźnie będzie zatem idealną okazją do świętowania wyjątkowych urodzin płyty, które rozpoczęły się już w Bielsku – Białej (21.02) oraz jedną z ostatni możliwości usłyszenia całego debiutanckiego materiału na żywo.


VHS za to po blisko dwóch latach wraca do rodzinnych gnieźnieńskich stron, by zaprezentować nowości muzyczne zbierane od dawna w salkach muzycznych, gdzie powstał min. fantastyczny singiel „Bez słów”, który Waszymi głosami został wybrany POLSKIM HITEM 2019 (czytaj więcej).  Zespół również będzie świętował pierwsze urodziny, ale istnienia pod nową nazwą. Dawniej jako Create stawiał pierwsze kroki na scenie jeszcze razem z Karoliną Artymowicz, która również wystąpi gościnnie podczas piątkowego koncertu.

Dziś już z nową nazwą i nowym brzmieniem przygotowują materiał na długo wyczekiwaną debiutancką płytę – jeśli tak jak my nie możecie się jej doczekać, wpadnijcie do Młyna 🙂

SONBIRD / VHS + gościnnie Karolina Artymowicz – GNIEZNO, 28.02


MUZYCZNE NADZIEJE 2020 – o nich będzie głośno!

Nasz wywiad z wokalistą VHS, Maciejem Rembikowskim w ramach cyklu #gwiazdynarozbiegu:

#gwiazdynarozbiegu: VHS “Każdy koncert to próba udowodnienia sobie i światu, że jesteśmy warci uwagi”

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: Sonbird, VHS

Instagram: Sonbird, VHS

YouTube: Sonbird, VHS