Sonbird wygrywa Festiwal Supportów i ogłasza trasę koncertową

I wszystko jasne! Tegoroczną edycję Festiwalu Supportów wygrywa formacja Sonbird, zdobywając tym samym kontrakt sponsorski warty 40 tysięcy złotych.


Ostatni etap muzycznej rywalizacji odbył się w minioną sobotę, tj. 2 września br., na najwyżej położonej scenie w Polsce, czyli na Gubałówce w Zakopanem, gdzie Sonbird wystąpił z zespołami Organek i Kult. W drodze po zwycięstwo grupa zyskała sobie przychylność i wsparcie takich wykonawców, jak Monika Brodka, Katarzyna Nosowska, happysad, Marcelina czy Margaret.


Chcemy, byście wiedzieli, że doceniamy każdy Wasz drobny gest i cieszymy się każdym i każdą z Was! Czujemy Wasze wsparcie na każdym kroku, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni! Rozpiera nas duma z tego, skąd pochodzimy i że jesteście z nami – mówi Dawid Mędrzak, wokalista Sonbird, dziękując za głosy oddane przez fanów.


W najbliższy weekend zespół wystąpi w stolicy podczas Henschke Festival, inaugurując w ten sposób swą jesienną trasę obejmującą kilkanaście koncertów na terenie całego kraju. To jednak nie koniec pasma sukcesów. Sonbird jest bowiem gościem specjalnym trasy „Ciało Obce Tour Jesień 2017” zespołu happysad, z którym wystąpi 19 października w warszawskiej Stodole, 10 listopada we wrocławskim Centrum Kongresowym A2 oraz 24 listopada w łódzkiej Wytwórni.Zobacz, które miasta odwiedzi zespół Sonbird:

09.09 – WARSZAWA – Henschke Festival

15.09 – GLIWICE – Stara Fabryka Drutu

17.09 – RADZIECHOWY – Zakończenie Lata

23.09 – WISŁA – Rajd Wisły

12.10 – KRAKÓW – Magazyn Kultury

19.10 – WARSZAWA – Klub Stodoła

21.10 – GLIWICE – Klub Spirala

10.11 – WROCŁAW – Centrum Kongresowe A2

11.11 – KRAKÓW – TBA

24.11 – ŁÓDŹ – Klub Wytwórnia


Zajrzyj po więcej:

Sonbird na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.