Sonbird żegna lato w rodzinnym Żywcu

Mimo, że premiera debiutanckiej płyty wciąż przed zespołem to tegoroczne wakacje były dla chłopaków z Sonbird wypełnione koncertami oraz premierą EP – ki „Sonbird EP”. Z tej okazji zespół chce zaprosić do świętowania zakończenia sezonu plenerowego oraz podziękować fanom jak również mieszkańcom Żywiecczyzny i władzom miasta, za wsparcie i pomoc.

Dziś, ostatniego dnia sierpnia, zespół w swoim rodzinnym Żywcu organizuje koncerty w ramach  „Pożegnania z latem” podczas których wystąpia zarówno oni jak i zaproszeni przez nich goście. Podczas wydarzenia w ramach projektu „Skrzydlate pasje” szczęśliwcy wybrani przez chłopakow z Sonbird zaprezentują swoje pasje przed publicznością.

Grupa Sonbird w tym roku zaprezentowała się min. na scenach OFF Festivalu, Open Stage w ramach Open’er Festival, Hej Fest’u, Songwriter Łódź Festival, Kraków Live Festival, Rock In Summer w Warszawie, gdzie byli jedynym występującym polskim zespołem oraz Męskie Granie we Wrocławiu.

Na Rynku Żywieckim wystapią takie zespoły jak TON, Create, Runforrest oraz oczywiście Sonbird.


Szczegółowy line – up:

16:00 Ton

17:00 Create

18:00 „Skrzydlate pasje”

19:00 Runforest

20:00 Sonbird

Impreza organizowana już po raz drugi, ma być podziękowaniem od chłopaków dla ludzi, którzy przez cały roku darzyli ich wsparciem oraz po prostu zwieńczeniem plenerowych koncertów i okazją do wspólnej zabawy przy dobrej muzyce.


Zajrzyj po więcej:

FB: Sonbird, Skrzydlate pasje

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCdXVg5CTvvJ4QDl6Zm3-HnA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.