Sonbird o krok od spełnienia marzeń!

Festiwal Supportów to walka nie tylko o koncert w zacnym gronie, ale także wyjątkowa nagroda, dzięki której wygrany zespół ma szansę nagrać płytę i zyskać środki na jej promocję. Dla Sonbird to szansa na spełnienie marzeń – wygrana oznaczałaby wydanie debiutanckiego albumu.


Do finału dotarły dwa zespoły, ale to właśnie Sonbird skutecznie walczy o swoje głosy. Dotarli do prasy i rozgłośni radiowych, okleili przystanki autobusowe, rozdawali ulotki – a przede wszystkim zrobili ukłon w stronę fanów: zorganizowali koncert w pociągu!

Ich talent i wysiłek docenili także ci, którym już dawno się udało – najpopularniejsi muzycy również wspierają zespół, m.in. Brodka, Katarzyna Nosowska czy Happysad.

Pomimo tak ogromnego sukcesu, jaki już osiągnęli, najważniejszy etap przed nimi – podczas koncertu finałowego trwać będzie ostateczne głosowanie. Fani będą mieli jedynie 4 godziny, by pomóc chłopakom. 

Głosowanie trwać będzie od 17:30, a koncert odbędzie się na najwyżej położonej scenie w Polsce, w Zakopanem na Gubałówce. Sonbird zaśpiewa pomiędzy Organkiem i Kultem.

Choć przed zespołem najważniejszy wieczór w życiu nie zwalniają tempa, już następnego dnia grają koncert w Żywcu, skąd pochodzą – na zakończenie wakacji chcą podziękować fanom, mieszkańcom i władzom miasta za ogromne wsparcie, które otrzymali. 

My jak najbardziej wspieramy takie inicjatywy: talent, ale przede wszystkim zapał, walkę o marzenia. 2 września na pewno oddamy swój głos na Sonbird i czujemy, że niejednokrotnie będziemy pisać o zespole na naszym portalu przy okazji promocji debiutanckiego albumu!


Zajrzyj po więcej:

Sonbird na Facebooku

Festiwal Supportów na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.