Sorry Boys przenosi Nas do „Miasta Chopina”

Sorry Boys znów przypomina Nam o istnieniu swojego ostatniego albumu „Roma”, którego premiera miała miejsce 18 listopada 2016 roku nakładem wytwórni Mystic Production. Tym razem grupa stworzyła nagranie live session do piosenki „Miasto Chopina”.

Wcześniej wspomniany singiel jest trzecim z kolei, który został wyróżniony przez Związek Producentów Audio-Video Akademii Fonograficznej nominacją do nagrody Fryderyk. Bela Komoszyńska, Tomasz Dąbrowski oraz Piotr Blak przed ostatnią niedzielę listopada spędzili w Rypinie, gdzie w skromnym akustycznym instrumentarium zagrali „Miasto Chopina”. Towarzyszyła im przy tym grupa Tancerzy z Dziecięco – Młodzieżowej Grupy Estradowej Rypiny w przepięknej choreografii. Nie była to pierwsza współpraca Sorry Boys z tą grupą – we wrześniu ukazał się klip do utworu „Zwyczajne cuda”, w którym również wystąpiła młodzież z Rypin.

Wideosesję zrealizowano w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Rypin. Za pomysł projektu odpowiedzialny jest Tomasz Błaszkiewicz (uwolnijmuzyke.pl).


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/sorryboysmusic/

www: http://www.sorryboys.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.