Sorry Boys zaprasza na Sylwestra

Tęsknicie za koncertami? Rozumiemy to doskonale, dlatego idąc na przekór światu zapraszamy Was na najpiękniejszego koncertowego Sylwestra 2020 w formie online w wykonaniu zespoły Sorry Boys!

Specjalny, obłędnie klimatyczny występ w Waszych domach wśród bliskich to idealne zaproszenie do rozpczącia Nowego 2021 roku. Niech to będzie nasz najbardziej magiczny Sylwester jaki kiedykolwiek przeżyliście!

Zespół będzie grać dla wszystkich swoje taneczne piosenki, będzie żegnać 2020 i witać 2021 rok!  Grupa wierzy, że nadchodzący rok będzie łaskawszy od poprzednika.

Koncert rozpoczyna się o godzinie 21:00, koncert potrwa 1-1,5 godziny. Będzie nadawany na żywo z wyjątkowego miejsca, jakim jest Folwark Ruchenka, gdzie zespół nagrywał koncert łąkowy latem tego roku.

Obowiązują stroje wieczorowe! 

BILETY DOSTĘPNE POD LINKIEM: https://live.folwarkruchenka.pl/

„Będziemy grać dla Was wszystkie nasze taneczne piosenki, żegnać 2020 i witać 2021 rok!  Wierzymy, że będzie łaskawszy od poprzednika. A już na pewno będziemy to zaklinać. Chodźcie z nami! Wejdźmy z najlepszą energią w nowy, łaskawszy 2021!” – Sorry Boys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.