Sound’n’Grace po raz kolejny udowadnia, że nie ma sobie równych!

Sound’n’Grace od dawna króluje na listach przebojów, udowadniając swoją potęgę. Jeden z najpopularniejszych chórów w Polsce właśnie wydał kolejny numer.


Już za niecałe trzy tygodnie premierę będzie miał album „Życzenia”, który promuje numer „Idealnie”. Wczoraj na kanale chóru pojawił się utwór opatrzony klipem.

„to piosenka na przekór czasom. Dziś chcemy coraz więcej, i rzadko jesteśmy wdzięczni za to, co już mamy. Jestem pewna, że każdy człowiek może znaleźć coś, za co może być wdzięczny, ważne, by sobie o tym przypomniał. Często narzekamy na złe rzeczy, zamiast cieszyć się z tych dobrych – a przecież tak wiele zależy od nastawienia. Słyszy się o tzw. samospełniających się przepowiedniach – przyciągamy do siebie to, czemu dajemy dużo uwagi, czego się boimy, od czego uciekamy. Tu oczywiście temat jest potraktowany z przymrużeniem oka – nie spotka mnie żadne tsunami, żadna burza, ba, nawet mżawka, będzie po prostu idealnie. Ale tak naprawdę tym tekstem zapraszamy do lekkości, radości i traktowania wszystkiego jako lekcji życia”Zajrzyj po więcej:

Sound’n’Grace na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.