„Spójrz” kolejna muzyczna propozycja od Juliana Lesińskiego

Utwór skomponował Krzysztof Milewski, tekst napisał Kamil Durski. Za produkcję po raz kolejny odpowiedzialni są szwedzcy producenci Simon Johansson i Niklas Bergqvist.


Piosenkę cechuje nowoczesne, popowe brzmienie, a charakteru dodaje subtelny a zarazem charyzmatyczny głos wokalisty. Teledysk został zrealizowany podczas koncertu live w Bez słowa  w Warszawie.„Jestem marzycielem przez duże „M”. Wiem jak to jest bujać w obłokach i później twardo wylądować na ziemi, starając się urzeczywistnić swoje plany. Znam to uczucie kiedy trzeba zmierzyć się z samym sobą i swoimi słabościami. Popełniłem przy tym wiele błędów. Dzięki nim lepiej poznałem siebie i łatwiej mi jest iść przez życie. Istotą tej piosenki, jest wyraźnie dać do zrozumienia, że każdy z nas wie na co go stać, każdy z nas ma w sobie drzemiący wulkan, który z łatwością można obudzić. Ważnym jest aby pokonać strach i wstyd oraz głośno mówić o swoich pragnieniach. W marzeniach jesteśmy przecież bezkarni i w tej wyimaginowanej przestrzeni możemy wszystko. Potem jednak trzeba spojrzeć na to z pewnym dystansem, i jeśli bardzo czegoś pragniemy, po prostu sięgnąć po to z uśmiechem od ucha do ucha. Nie bójmy się marzyć, a co najistotniejsze nie bójmy się walczyć o swoje marzenia.”


Julian Lesiński jest wokalistą i aktorem oraz jedynym w Polsce solistą, który nagrał medley wszystkich piosenek reprezentujących Polskę̨ w Konkursie Piosenki Eurowizji. W swojej autorskiej twórczości stawia na współczesne popowo-elektroniczne brzmienia.Doświadczenie sceniczne oraz wokalne zdobywał m.in. pod okiem krakowskich artystów i to tam, na scenie Teatru Ludowego miał miejsce jego debiut aktorski. Jest laureatem wielu ogólnopolskich festiwali piosenki aktorskiej i literackiej, a jego największym sukcesem jest zwycięstwo w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Retro w Odessie na Ukrainie oraz udział w finale litewskiego talent show „Music Talent League” emitowanego w telewizji w 2019 roku.

Artysta zdobył tytuł „Osobowość Roku 2018” woj. podlaskiego w kategorii Kultura w plebiscycie Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej za wybitne osiągnięcia na międzynarodowych konkursach wokalnych oraz za singiel „Affinity”, który został wykonany m.in. podczas białoruskich preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Uczestnik jednego z odcinków programu „Szansa na Sukces – Opole 2020”, w którym wykonał jeden z największych przebojów Izabeli Trojanowskiej „Pieśń o  cegle”. Wokalista pracuje nad nowym materiałem muzycznym oraz przygotowuje się do koncertów w Polsce i za granicą. Jego poprzednie single to „All and All” i „Milion nowych szans”. (mat promo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.