„Spokojnie” – premiera singla od Rosalie.

Rosalie. 9 miesięcy temu (19.01.2018) wydała swój debiutancki album pod tytułem „Flashback”, dzięki któremu została doceniona nominacją do nagrody Fryderyk w kategorii Fonogtraficzny Debiut Roku oraz została laureatką plebiscytu Sanki 2018 jako nadzieja polskiej muzyki. Niedawno ukazał się kolejny po „A pamiętasz?” i „Królowa” singiel promujący to wydawnictwo – „Spokojnie”.

Rosalie. mimo, że urodziła się w Berlinie i tam spędziła wczesne lata dzieciństwa to właśnie w Poznaniu czuje się jak w domu. W 2016 roku wydała Ep – kę „Enuff”, by dwa lata póniej nawiązać współpracę z wytwórnią Alkopoligamia.com i pod jej skrzydłami pracować nad swoim debiutanckim krążekiem. Dziś artystka po nabraniu doświadczenia na scenach min. Enea pring Break Festival & Conference oraz Open’er Festival 2017 wyrusza w trasę koncertową promującą „Flashback”.

Nowy teledysk to kolejna współpraca Rosalie. oraz duetu fotografów Tatiana + Karol (wcześniej tworzyli razem klip do piosenki „Królowa”), w którym autorzy ukazują kolejny dowód na przenikanie się światów muzyki i mody. Utwór „Spokojnie” wyprodukował reprezentant Flirtini – Suwal.


FLASHBACK TOUR FALL/WINTER:

Zajrzyj po wiecej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.