Spotkanie Antka Smykiewicza i Margaret podczas konferencji TIDAL i Play

Antek Smykiewicz był gwiazdą wieczoru konferencji TIDAL w PLAY. Podczas uroczystości pojawiła się także Margaret, która (obok Dawida Podsiadło) uczestniczy w kampanii „Muzyka przeszła do Play”. Współpraca TIDAL i Play trwa już dwa miesiące.

Play Tidal 1

Spotkanie odbyło się w Bazarze Kocha przy ulicy Mokotowskiej 33 w Warszawie. Zaprezentowano gwiazdy, które wezmą udział we wspomnianej kampanii: w spotach telewizyjnych wystąpi Dawid Podsiadło oraz Margaret, a w reklamie outdoorowej gwiazdy z muzycznego topu – Rihanna, Madonna oraz Daft Punk.

Na konferencji zaprezentowano także statystyki o u użytkownikach TIDAL w Play – z promocji TIDAL w PLAY korzysta ponad 150 000 klientów, którzy spędzili 54 miliony minut na słuchaniu muzyki. Ponad 20% ludzi słucha więcej niż 230 utworów miesięcznie, a prawie połowa użytkowników to ludzie poniżej 38 roku życia. Po godzinie 21 użytkownicy najchętniej relaksują się przy gatunku jazz oraz muzyce klasycznej. W grupie wiekowej 18-27 dominuje hip-hop – 18% użytkowników słucha tylko tego rodzaju muzyki, rzadko sięgając po inne gatunki. Klienci TIDAL w PLAY to aż w 17% użytkownicy iPhonów, a 70% klientów regularnie korzysta z aplikacji.

Poniżej prezentujemy fragment występu Antka Smykiewicza:

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *