Stach Bukowski gościem Sonbird na koncercie we Wrocławiu

Zespół Sonbird kontynuuje drugą część wiosennej trasy promującej ich debiutancki album „Głodny”. Pierwszym koncertowym przystankiem był Rzeszów, w sobotę grupa zagra w poznańskim klubie Próżność, a w niedzielę zawita do Wrocławia i to w towarzystwie muzycznego gościa – Stacha Bukowskiego.

Po świetnie przyjętym wydawnictwie „Głodny” Sonbird przejechało Polskę wzdłuż i wszerz, dosłownie. Koncertując najpierw w ramach trasy promującej po klubach, potem oddając się letnim festiwalom i licznym plenerom. Niedawno wydali teledysk do utworu „Wada”, który tak jak zamyka album, tak i teraz razem z „GŁODNY TOUR vol.2” jest klamrą podsumowującą i zamykającą jednocześnie etap debiutu grupy.

Coś się kończy , coś się zaczyna, miejmy więc nadzieję, że na nowy materiały nie będzie nam trzeba długo czekać, a tymczasem cieszmy się z nadchodzących koncertów!


Przed nami koncerty w Poznaniu (30/11 PRÓŻNOŚĆ) oraz we Wrocławiu (01/12 STARY KLASZTOR) i tu Sonbird przygotował nie małą niespodziankę, gdyż oprócz nich tego wieczoru usłyszymy również Stacha Bukowskiego, bardzo obiecujące trio z Olsztyna, które stawia swoje pierwsze kroki na scenie, ale ma już na swoim koncie dwa bardzo dobrze przyjęte single „Lew” oraz „Los”, które na pewno usłyszymy już w tę niedzielę!

Nowe twarze – Stach Bukowski


GŁODNY TOUR vol.2:

14/11 RZESZÓW – Vinyl
30/11 POZNAŃ – Próżność
01/12 WROCŁAW – Stary Klasztor
06/12 SŁUPSK – Baza Kultury Słupski Ośrodek Kultury
07/12 SOPOT – Sfinks700
08/12 TORUŃ – NRD Klub
13/12 KIELCE – Wojewódzki Dom Kultury
15/12 KRAKÓW – Forty Kleparz
19/12 WARSZAWA – Stodoła

This slideshow requires JavaScript.

 


Zajrzyj po więcej:

FB: Sonbird, Stach Bukowski

Instagram: Sonbird, Stach Bukowski

YouTube: Sonbird