Stach Bukowski koncertuje. Zobacz zespół na żywo w jednym z trzech miast

Po wydaniu debiutanckiej płyty pt. „Czerwony SUV” przyszedł wreszcie czas na koncerty. Zespół Stach Bukowski już wkrótce wystąpi w Toruniu, we Wrocławiu i w Warszawie.

Stach Bukowski to młody zespół zakochany w muzyce retro, a ich album „Czerwony SUV” to rock zagrany z polotem i uchem do chwytliwych melodii. Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert to błyskotliwy gitarzysta. W takim składzie są nie do pokonania a na scenie dają prawdziwego ognia. Ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Publiczność poznała ich dzięki popularnym radiowym singlom „Lew”, „Los”, „Pif-Paf” oraz „Czerwony SUV”.

W sierpniu oraz wrześniu 2020 roku fani będą mogli sprawdzić jak te hity brzmią na żywo. Najbliższy koncert zespół zagra już 1 sierpnia br. na Scenie Letniej  w Toruniu. Kolejny odbędzie się 8 sierpnia br. we wrocławskiej przestrzeni ZaZoo Beach Bar. Oba wydarzenia są plenerowe i na oba obowiązuje darmowy wstęp.

Trzeci z serii zaplanowanych występów to zapowiadany pierwotnie na marzec 2020 r. koncert premierowy w klubie Miłość w Warszawie. Ostatecznie został przełożony na
18 wrześnie br.

Organizatorzy zapewniają, że wszystkie koncerty odbędą się reżimie sanitarnym.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/stachbukowski

Instagram: https://www.instagram.com/stachbukowski/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.