Stach Bukowski prezentuje singiel „Pif Paf” i zapowiada premierę płyty

Zespół Stach Bukowski wydał właśnie nowy singiel. Utwór nosi tytuł „Pif-Paf” i jest już trzecim singlem zapowiadającym debiutancką płytę grupy. Wiemy już, że album tego ekscytującego, młodego bandu ukaże się 20 marca 2020 roku. Premierze wydawnictwa będzie towarzyszył koncert premierowy w klubie Miłość.

„Pif-paf” to prosta piosenka, która opowiada o trudnych sprawach. Codzienne konflikty i nienawiść przeplatają się w niej z nieumiejętnością porozumiewania się i właściwego dobierania słów. Zespół wytyka w niej dziecinne podejście do rozwiązywania problemów, które często przypomina strzelanie do siebie z palców, czyli właśnie „pif-paf”.

Po znanych już słuchaczom utworach „Lew” oraz „Los” singiel „Pif-Paf” jest trzecią już zapowiedzią debiutanckiej płyty grupy. Album ukaże się 20 marca 2020 roku nakładem wytwórni FONOBO Label. W dniu premiery płyty w warszawskim klubie Miłość odbędzie się koncert premierowy.

Stach Bukowski to młody zespół z Olsztyna zakochany w muzyce retro. Gra rocka, ale inspiruje się również muzyką klasyczną, rapem i polskim big beatem. Tworzą z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii. Szturmem wzięli wszystkie konkursy i przeglądy talentów, w których uczestniczyli. Stach śpiewa i gra
na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert trzaska dobre riffy na gitarze. W takim składzie są nie do pokonania. Na scenie dają prawdziwego ognia a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Zagrali już wiele koncertów klubowych, teraz przyszedł czas na duże hale i sold outy.

#gwiazdynarozbiegu: STACH BUKOWSKI – “Chcemy żeby każdy utwór był dla nas przyjemnością”


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/stachbukowski/

Instagram: https://www.instagram.com/stachbukowski/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UChBY0tGHtRDPkqgM_5aNQ1Q