Stara Szkoła prezentuje album i zaprasza na koncert

Późny debiut, własny blues-rock. Po polsku. Tak definiują swoją grupę muzycy zespołu Stara Szkoła, którzy 2 października br. zaprezentowali swoje pierwsze wydawnictwo, zatytułowany „Coraz bliżej”. Z kolei w niedzielę, 3 grudnia, w inowrocławskim Kropa Pub odbędzie się koncert formacji promujący materiał pochodzący z tego krążka.


Wybór materiału na płytę po siedmiu latach grania, delikatnie mówiąc, nie był łatwy – przyznają członkowie Starej Szkoły. – Ostatecznie ułożyliśmy kompozycję zapisków mężczyzny, opisujących jego znaczące przeżycia z „mocno dorosłego życia”. Jesteśmy znani z prostoty muzycznej i treściowego przekazu. Na albumie staraliśmy się zbliżyć do bardziej wyrazistego, osadzonego brzmienia. Bardzo ważny dla nas jest przekaz myśli, dlatego wyrażamy je po polsku, po prostu. Jesteśmy z Inowrocławia i bardzo cieszymy się i podkreślamy, że nasze miasto wsparło wydanie naszej płyty! 


Patronat nad tym wydawnictwem i nad koncertem w Kropa Pub objęła Gazeta Pomorska. Koncertowy wieczór w Kropie otworzy zespół Panzerfaust. To band Tomka Gremplewskiego, wokalisty znanego z zespołu Saturday Night Special. W Panzerfauście grają też basista grupy Vintage – Michał „Boras” Borowiak, Mateusz Pułaczewski (gitara) i Radosław Siemianowski (perkusja). Dodamy, że ten skład zagrał 2 października w Hard Rock Pub Pamela w czasie koncertowej premiery albumu.Zajrzyj po więcej:

Stara Szkoła na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.