Staszek Karpiel-Bułecka prezentuje debiutancki singiel

Niesamowitą gratkę dla fanów przygotował Staszek Karpiel-Bułecka! Otóż, muzyk zaprosił do współpracy Tomka „Tomsona” Lacha i przedstawia „Alarm!!!” czyli swój debiutancki  solowy singiel.
Jak sam artysta napisał: „Mój pierwszy debiutancki singiel, do którego zaprosiłem nietuzinkowego wokalistę zespołu Afromental Tomasza „Tomsona” Lacha. Zapraszam do słuchania i niech ta energiczna muzyka niesie się w świat. Klip nakręciliśmy w moich ukochanych Tatrach, udało nam się trafić na piękną pogodę; słońce i ośnieżone góry. Zobaczycie jak dopingowany przez Tomsona pędzę za dziewczyną, zauroczony pokonuję różne przeszkody, a kiedy wreszcie do niej dobiegnę, to… zobaczcie do końca„.
 

 

Ten kawałek buzuje energią. Tematem przewodnim jest miłość, jednak nie w wersji ballady, żadne serce nie pęka. Biały śpiew, reggae rap i skrzypce prawią o zakochaniu, które inspiruje, jest iskrą i żywiołem, źródłem mocy.
Warto wspomnieć, że Stanisław jest również wokalistą polskiego zespołu Future Folk, wykonujący elektroniczną muzykę taneczną z gatunku drum’n’bass z wpływami folku góralskiego. Aktualną dyskografię tej grupy muzycznej zamykają dwa utwory – singiel „Z ognia wody” wydany pod koniec listopada zeszłego roku i singiel „W czarcim kręgu” z początku maja 2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.