STER NA BYDGOSZCZ – Zawiałow, Sonbird, Paulina Przybysz, Mery Spolsky, Sokół i Łąki Łan!

STER NA BYDGOSZCZ to festiwal jedyny w swoim rodzaju. Oprócz ogromnej dawki muzyki na żywo znajdziemy tu również ciekawe spotkania z podróżnikami. Podczas trzech dni trwania imprezy będzie możliwość uczestniczenia w koncertach Darii Zawiałow, żywieckiej grupy Sonbird, Pauliny Przybysz, Mery Spolsky, Łąki Łan oraz Sokoła. Nie jest to jednak pełen skład artystów – organizatorzy zapewniają, że wisienką na torcie będą trzy czołowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które poznamy już wkrótce.

Przystanek podróż:

Tu będziemy podróżować po świecie. W ramach festiwalu odbędą się spotkania z dzielnymi ludźmi – podróżnikami, którzy zdobywają szczyty, rzeki i nowe kraje.  Podzielą się z nami inspirującymi opowieściami o wytrwałości i pasji, które mamy nadzieję, zmobilizują niejednego śmiałka do wypraw i przeżywania przygód. Będzie można się spotkać m.in. z: Markiem Mazurem czy Michałem Worochem z Wheelchairproject. O swojej wyprawie opowiedzą także Dagmara i Leszek Jureccy.

Przystanek kino w Przystani Bydgoszcz:

W kinie festiwalowym obejrzycie najlepsze filmy o podróżach z całego świata.

Przystanek Brda

Wyścigi oraz nauka pływania na deskach SUP, parada jednostek pływających, wyścig butelkowy, wyścig smoczych łodzi i bydgoska masa kajakowa.

Przystanek Flow UP

Strefa aktywności wodnych na lądzie, czyli sup pool – basen 30×10 m, w którym zorganizowana zostanie akademia sportów wodnych dla dzieci i nie tylko, a najmłodsi będą uczyć się, jak korzystać z różnorodnego sprzętu wodnego; 20-metrowy tor do skimboardu (rzucenie deski na wodę, naskok na nią i wykonanie jak najdłuższego ślizgu); rywalizacja na trickbardzie i gyroboardzie, a także fotościanka

Przystanek plaża

Strefa relaksu i muzyki z palmami, leżakami, parasolami i wikliną


Dopełnieniem każdego dnia będą koncerty największych gwiazd polskiej sceny alternatywnej, które zabiorą nas w muzyczną podróż 🙂

Na festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie – fanom gastronomii i nowych smaków na pewno przypadnie do gustu strefa food trucków z kuchnią z całego świata, fani mody i dobrego polskiego designu na pewno odnajdą się w strefie fashion, gdzie będą mogli kupić ubrania tylko od polskich projektantów. Na dzieci czekać będą liczne warsztaty i zajęcia  z wykorzystaniem tematu „woda”.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/SterNaBydgoszcz/

www: http://sternabydgoszcz.pl/